Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lenne véleményetek olyan...

Lenne véleményetek olyan osztálytárs (gyerek) anyjáról, akinek két erősen problémás gyereke van mégis egész nap aktív facebook életet él?

Figyelt kérdés
Ha este felmész és mást se látsz mint postok alatt hosszú témázások, nem túl igényes postok, sexuális töltetűek is. Napi sok post, alatta sok sok beszélgetés. És közben panaszkodás. Nem dolgozik.
2017. aug. 29. 11:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Tudnék véleményt formálni, de fölösleges, inkább saját dolgommal foglalkoznék. Te is tedd azt.

Nekem az a lényeg, hogy én milyen életet élek, én milyen anya vagyok.

2017. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Lenne véleményem. Az olyan emberekről, akik mások életét firtatják.
2017. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Elsőnek. Így teszem én is. Örülök a gyerekeimnek stb. Csak a gyereke másokat bánt, minősíthetetlen a viselkedése. Mást se tesz az anya csak panaszkodik, hogy milyen nehéz az élet. Többek között az én gyerekemet is megdobta kővel a gyerek. De mindekni szemét b@nkó ha mer szólni. Én már jelezném, hogy gyereket kéne nevelni nem a facen lógni, de igaz, az ő dolga az életének ez a része.
2017. aug. 29. 11:10
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Nem foglalkozom mások életével, mert nem vagyok pletykás, keserű ember. Az energiámat és az időmet a saját családomra fordítom.
2017. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen ismerősöm van, arról leveszem a követést, hogy meg se jelenjen a hírfolyamomban. Hiába van meg róla a véleményem, az ő dolguk, nekem ettől jobb/rosszabb nem lesz, max irritál, ha állandóan ezt látom, de épp ezért ignorálom. Inkább a családommal, és a saját dolgaimmal foglalkozom, mint mások életével.
2017. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha az iskolában történt az incidens, jelezni kell a pedagógusnak. Ha máshol beszélj vele személyesen.
2017. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jelezte már több szülő is. De erre a tanároknak esett, hogy az ő gyereke beteg. Nem tudom már milyen betegséget mondott, de semmiféle dologre nem hordja. Van nekem ismerősöm, akit a pszichiáter hiperaktívvá nyilvánított, de ők rengeteg fejlesztésre járnak. autista ismerősöm is. ez sehova se hordja. Tanárok már jelezték ezt is, de a szülő nem kötelezhető. Nem tudom milyen betegéget sütött rá.
2017. aug. 29. 11:16
 8/30 anonim ***** válasza:
19%

Gusztustalan dolog mások életével foglalkozni, szerintem Törődj a saját gyerekeiddel!

Te sem vagy különb, ide írogatsz, miközben a gyerekeiddel is játszhatnál.

2017. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
...ha nem táborban lennének játszhatnák
2017. aug. 29. 11:30
 10/30 A kérdező kommentje:
Akkor összegezzük én vagyok a gusztustalan, mert egy másokat bántalmazó gyerek anyját megmerem szólni, hogy egész nap a facebookon lóg, gusztustalan töltetű postokat oszt meg, miközben egy lassan mondhatni bűnözőt nevel! És konkrétan letojja, hogy foglalkozni kellene vele. Kéreget kölcsön másoktól (tőlem is) mert nincs pénz kenyérre. Az én gyerekeimre sosem volt panasz, dolgozom, kenyeret is tudok venni. Mondjukm nem a netet nyomkodom egész nap. Akkor legyek én a gusztustalan.
2017. aug. 29. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!