Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az, hogy egyenlege nem...

Mi az, hogy egyenlege nem nyújt elegendő fedezetet?

Figyelt kérdés
Tettem a telefonomra 3000 ft-t, hogy vegyek egy játékot az app storeba ami 2990 ft.Az app storen belül rámentem arra, hogy pénzforrások hozzáadása és ezt írja ki, hogy nincs elegendő fedezetem! Ez mi?
2018. jún. 18. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ott még valami - amolyan apróbetűs dolog, pl. ÁFA, VAT, akármi - amit nem számoltak hozzá.
2018. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem engedi hogy bizonyos érték alá essen az egyenleged a vásárlás miatt. Ha megkeresed a szolgáltatód erre vonatkozó szabályait, megtudod pontosan, mi a helyzet.

Vagy írd be legalább, melyik szolgáltatónál vagy. Hátha valaki megteszi ezt helyetted. Én nem fogom, bocs.

2018. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. jún. 18. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

A "telefonodra" tettél pénzt, vagy az apple fiókodra?

Ha a telefon egyenlegét töltötted fel és azzal szeretnél Fizetni?

Akkor valószinűleg "szolgáltatási dij-at vonhat le a szolgáltató. Emiatt nem lehet elég az egyenleg.


Megoldás: Az apple egyenlegedet töltsd fel ha lehetséges. Vagy tölts még a "kártyádra" pénzt.

2018. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!