Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakinek nincs pénz a...

Ha valakinek nincs pénz a mobiltelefonján, akkor mégis mire tudja azt használni? Részletek lenn!

Figyelt kérdés
Egy ilyen szupermodern érintőképernyős mobilról van szó. Az illető azt mondja, hogy nincs rajt pénz, ezért nem tud megcsörgetni senkit és internetezni se tud rajta. Ennek ellenére azt látom, hogy állandóan töltőn van neki, és látom, hogy használja is (húzogatja rajt az ujját). Nekem azt mondja, hogy adjak pénzt neki, de nem tudom, mit csináljak, mert én egy szegény ember vagyok, akinek az utolsó mobilja egy özönvíz előtti típus volt, és örülök, hogy a netemet ki tudom fizetni. Még annyit tudni kell, hogy ez a személy alapjáraton hazudós és 41 éves létére egy napot sem dolgozott életében. Szóval félek, hogy ezzel is át akar verni, ezért kérdem, hogy egy pénznélküli érintőképernyős mobilt mire tud használni?
2018. jún. 18. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Telefonáláson kívül bármire...
2018. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki. Vegyen, ha kell. Ingyen wifi, zene, játék, ilyesmi. De ennyi évesen elég gáz a manus.
2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Wifi jelet mért?Attól lehet az illetőnél wifi.

De free wifi helyen letölthetett a telefonra;bármit,videó,zene,játék,könyv.

Pénzt ne adjon.

Az ön által leírt "szuper telefon" akár 6ezres érintőképernyős akciós csoda vagy lopott is lehet.

2018. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!