Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok?...

Balázs98765432100123 kérdése:

Milyen okostelefont ajánlotok? Feltételek a leírásban.

Figyelt kérdés

-24000 Ft alatt

-16GB belső memória

-2GB Ram

-6.0+Android verzió

-5"+telefon kijelző méret

-2500mAh+ tápellátás

Válaszokat kösziEgyébként a külföldi(amerikai) oldalakon lévő készülékek is érdekelnek.



2018. jún. 18. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Amerikai oldalakkal vigyázz: a szoftverfrissítése teljesen más, support bizonytalan, de leginkább 0, reklamáció körülményes (messze van...), hacsak nincs valaki kinn élő rokon, aki rendszeresen ingázik...


szerintem.

2018. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árukereső
2018. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm válaszodat.
2018. jún. 18. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamin spórolni kell. Ha találsz is ilyen telefont, ott szerintem gyenge a kijelző / olcsó műanyag a ház / régi a processzor (SoC). De így sem hiszem, hogy lesz ilyen újonnan.
2018. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért valami használt szerintem jófogásról ajánlani tudom samsung galaxy s4-et,s5-öt,vagy iphone 5-öt,az a baj,hogy ez az az ár amiért még normális kínai telefont se fogsz kapni,max használtan valamit ami még egy másfél évig eldöcög valahogy...
2018. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézegesd az Eustock ajánlatát, ott szokott lenni.
2018. jún. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!