Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha képet tud küldeni videó...

Ha képet tud küldeni videó hívást is tud kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lehetséges az, hogy what's up-on beszélni tudok valakivel, képet is tud küldeni de videó hívást nem tud kezdeményezni mert állítólag nem működik?

Küldött videót is egyébként. Amikor videóval hívtam sötét volt a képernyő, erre mondta hogy nem működik. Szerintetek?


2018. jún. 20. 23:26
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. Videohívásnál valós időben kell másodpercenként X képkockát átvinni, képküldéskor egy képet akár perceken keresztül is továbbíthat...
2018. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen. Pl ha a telefonja alkalmatlan erre. Anyumnak iphone 4 volt sokaig, azzal pl nem lehet kamerazni, csak hanghivasban lenni.
2018. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen, csak tudni akartam, hogy átver e az illető.
2018. jún. 21. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!