Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 (2017) vagy...

Samsung Galaxy A5 (2017) vagy Samsung Galaxy A6 (2018)?

Figyelt kérdés
A5 telefont akarom megvenni.Eléggé jó árban kapható.A6-on gondolkoztam de van e a kettő telefon között jelentős eltérés,hogy megérje az A6? Hardveresen erősebb mint az A5?
2018. jún. 21. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az A6 nagyobb,de kb ennyi ,amiben jobb (számomra).
2018. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem A5 van, és nagyon szuper telefon. Szerintem különösebb különbség nincs, inkább dizájnban tér el a két telefon egymástól. Illetve az A5 kijelző mérete 5,2”, az A6-é pedig 5, 6”. Az A6 felbontása valamivel jobb, de mindkettőnek super amoled kijelzője van. Mindkettő hátlapi és előlapi kamerája 16 mp, és full hd videókat lehet velük felvenni. Szinte ugyanazt tudja mindkét telefon, de természetesen a döntés a tiéd.
2018. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az A6-ról nem tudok nyilatkozni, de van egy A5 a családban és nincs rá panasz, jó telefon. Mondjuk én nem nagyon vagyok Samsung-párti, meg ennek az áráért vannak jobb telefonok is, de ha te ragaszkodsz a Samsung-hoz, az A5 jó választás.
2018. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Epp ma olvastam az A6 rol tesztet.

Nem vizallo,nincs AOD,rossz a felbontas,micro usb-s.

En A3 (2017)et cserltem most.szamomra rossz dontes volt samsungot venni fel eve.nem tudtam vele azonosulni.

Huaweim volt elotte,most xiaomit vettem.sokkal jobbak mint a samsung.

De ez az en privat velemenyem,ha mindenkepp ezek kozul valasztanal akkor inkabb A5

2018. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!