Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz ha a vodafonnal a...

Mi lesz ha a vodafonnal a hataridoig nem vegzem el az adategyeztetest?

Figyelt kérdés
A hatarido utan mèg meg lehet menteni a telefonszamot?

2018. jún. 21. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Egyik szolgáltatónál se.

A simet csak lejárati idő után lehet "menteni",feltöltéssel.

Adategyeztetésre nem vonatkozik.

De online felületen ,akár mobilról is lehet adatot egyeztetni,csak a személyi száma kell.

2018. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meg arra kell vigyázni, hogy a születési hely pontosan úgy legyen odaírva, ahogy a kártyádon van. pl. nem elég csak, hogy Budapest, hanem pl.: Budapest 09 (Magyarország), különben mindig visszadobja.
2018. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges! Nekem a T-nél volt egy Domino kártya, amit nem használtam, csak a különlegesen jó hívószáma miatt spájzoltam el, majd jó lesz valamire alapon. Mivel nem volt készülékben és így az emlékeztető SMS-t nem kaptam meg, úgy elfelejtettem az esedékes adategyeztetést ahogy kell.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, először valóban elzárkóztak, de némi rábeszélésre elkezdtek házon belül egyeztetni, és a végén visszakaptam a számot, azóta újra él. Ha a deaktiválás óta kevesebb mint 6 hónap telt el, van rá lehetőség. A rendszer 6 hónapig tartja a számot, csak utána szabadítja fel ténylegesen és engedi újra valaki másnak kiosztani.

Szóval telefonos ügyfélszolgálatot kerestem meg, másnap hívtak vissza hogy műszakilag lehetséges, de be kell menni képviseletre. És még azzal a jótanáccsal is elláttak telefonon, hogy majd a képviseleten is azt fogják mondani először hogy nem lehet, de ne hagyjam magam :)

Így is lett, a képviseleten is kellett kicsit cirkuszolni, de a végén megoldották. Úgy működik egyébként a gyakorlatban, hogy ilyenkor megvizsgálják hogy valóban te voltál-e a szám tulajdonosa, majd "újracsomagolják" neked a számot, azaz csinálnak belőle a központban egy új Domino csomagot, amit leküldenek a nevedre arra a képviseletre, ahol az ügyet intézted. Mintha webshopban vetted volna. Új SIM kártyát kapsz, a régit nem lehet feltámasztani, de ez csak annyit jelent hogy ki kell cserélni a SIM-et a telefonban, de magát a hívószámot így megtarthatod.

Szóval fellépés és kitartás kérdése az egész. Egyébként 490 forintba került a "személyre szabva" újracsomagolt Domino csomag, és 500 forint lebeszélhetőséget tartalmazott az új SIM, azaz még rosszul sem jártam.

Azóta már az eredeti egyenleget is visszakaptam, de azért külön meg kell küzdeni, az újracsomagolt kártyán automatikusan nem lesz rajta a régi egyenleg, ez egy újabb kör az ügyfélszolgálattal. Nekem elég sok pénz volt rajta, mert mindig csak töltöttem hogy életben legyen tartva, lebeszélve meg nem volt. Szóval már csak ezért is megérte.

Tanulság: minden megoldható, csak akarni kell.

2018. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!