Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van GPS de mégsem tud navigáln...

Van GPS de mégsem tud navigálni internetkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Azt hittem az okostelefon képes erre.

Most vettem. Van rajta GPS, be is van kapcsolva. De megsem tud útvonalat tervezni meg ilyesmik, ha kikapcsolom a wifit.



2018. jún. 22. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Persze,ahhoz telepiteni kell az offline térkêpet.

A megtervezett útvonal után " bal panel kihúz a térképen,"offline mód" mentése.

2018. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert AGPS van benne.


[link]


Megy offline is, csak lassabban.

2018. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 nem megy neki se gyorsan, se lassan.

#1 köszi, de mi van ha nem fix útvonal kell, amit előre elterveztem? Azt hittem, ez is működik úgy mint a GPS, hogy hirtelen beirok neki kezdopontot és végpontot, az pedig tervez útvonalat.

2018. jún. 22. 16:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy alkalmazást, de az is csak akkor működik ha előtte letöltöm egyesével az országok terkepeit internetről. Ez pedig akkor sincs tisztában a helyi viszonyokkal, mert el akart küldeni arra, ahol már hetek óta le van zárva az út.
2018. jún. 22. 16:56
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
A GPS csak meghatározza a helyzeted. Ahhozb hogy útvonalat tudj tervezni, kell egy térkép, amelyen rajt vannak az utak és egy program amelyik ezekből az adatokból kiszámolja neked a szerinte optimális útvonalat. Ezeknek valahogy a telefon által elérhetőnek kell lennie: vagy az Interneten elérhetően, vagy a készülék tárhelyén. És a számított útvonal a térképi adatokra épülb ha ez hibás vagy elavult, akkor könnyen elnavigál a francba...
2018. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
iGO, sygic, here maps. Offline navik
2018. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sygic-kel próbálkozom most.
2018. jún. 22. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

A Google maps is képes offline navigációra, csak le kell tölteni hozzá offline térképet.

De pl. a Sygic, Osmand, Here wego, Maps.me is tökéletesen használhatóak offline navigációra.

2018. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb a Waze, és alig használ netet. A többi elvisz olyan utakra meg olyan kerülőkkel néha, hogy jajj. Még talán a Here a legjobb az offline és ingyenesek közül. Hetekig próbálgattam az összeset.

A Waze-zel kb fél órával rövidebb volt az út 180km-en. És alig használt netet. Jóval rövidebb utat számolt és ha valami gebasz van (pl teljes útzár) az úton, akkor azt jelzi, elterel és újra számolja az útvonalat és hasonlók. Az offlinenal meg ezt beszívod és belemész a dugóba, aztán a kerülőt is neked kell megtalálnod.

2018. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!