Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom törölni a telefon...

Tudom törölni a telefon tárhelyét, ha nem kapcsol be?

Figyelt kérdés

El akarom adni a telefonom ,de van rajta rengeteg dolgom (Képek,Sms-ek,Telefonszámok,Google fiók stb) és szeretném őket eltüntetni. Nem baj,ha elvesznek a képek,minden megvan a Google Fotókban ,Google Drive-ban ,Google Névjegyzékben stb... Akinek eladom telefonokkal foglalkozik,de nem szeretném,hogy valahogy bekapcsolja és hozzáférjen a dolgaimhoz.

Hallottam olyat,hogy ha mágnest teszek a telefon közelébe akkor eltűnnek az adatok. Ez működhet? baja nem lesz tőle a telefonnak,csak az adatok tünnek el?


2018. jún. 22. 20:32
1 2
 11/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem érted. Mi csak azt mondjuk, hogy az a kockázat, hogy esetleg visszaél valaki a személyes dolgaiddal, az nem ér meg 1500 Ft-ot,de a te dolgod.
2018. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A Google Fiokombol kijelentkezik,amint netkozelbe kerul a telefon. Igy a Google szolgaltatosok nincsenek "veszelyben".

Igazabol az Sms-ek azok ,amiket nem feltetlenul akarom ,hogy lasson, azokat sem azert mert olyan titkos dolog lenne benne ,szimplan csak szemelyes. Az egyeb alkalmazasokban (pl Instagram) jelszovaltas volt ,szoval azokban sem nagyon tudna kutakodni.

Egyszeruen csak boldogabb lennek,ha sikerulne nullazni,de ha nincs ra mod akkor sincs hatalmas problema.

2018. jún. 23. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!