Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy ha zenét hallgatok akkor ne az adott album borítója váljon a képernyőzárammá?

Figyelt kérdés
Sony Xperia L1 telefonom van. Sok helyen megnéztem már a beállításktól elkezdve szinte mindenütt, de még semmit sem találtam ezzel kapcsolatban.
2018. jún. 23. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik zenehallgató alkalmazást használod?

Esetleg próbálj ki másikat.

2018. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt ami alapból rajta van a telómon, a Sonysat. emlékszem, hogy kérdezte is hogyan állítsa be, hogy átállítsa a képernyőzáram vagy ne. Akkor azt nyomtam, hogy igen, mert figyelmetlen voltam. És azt próbálom visszakeresni, hogy hol állítható vissza, de lehet, hogy tényleg kéne egy másik alkalmazás és akkor megoldódna.
2018. jún. 24. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!