Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vissza lehet...

Szerintetek vissza lehet vinni egy telefont a boltba ha van rá garancia/biztosítás?

Figyelt kérdés

A telefon Huawei y6 prime.nagyon melegedik a snapdragon 425 miatt,meg az akku kevés 3000mAh.A boltban azt mondták hogy ha valamilyen problémát tapasztalunk vigyem vissza.(biztos a telefont elveszik én meg választok egy másikat abban az árkategóriában)

ja és ne irjátok le hogy én voltam hülye mert tudom,elkapodtam az egészet.


2018. jún. 25. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy kevés a 3000mAh nem ér, mert tudtad mikor megvetted úgyhogy ezt kár felhoznod. A melegedésnél az a kérdés, hogy vajon jobban melegszik-e mint amennyire egyébként hivatalosan melegedhet, vagy csak annyira mint az összes többi hasonló készülék.


Ha nincs mérhető, kimutatható hibája, akkor nem fogják visszavenni. (bár szerintem ha van akkor is javítani fogják)

2018. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon melegedik 60 fok általában.
2018. jún. 25. 18:30
 3/6 A kérdező kommentje:
amugy a teló egy hónapja van meg.
2018. jún. 25. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
60C az érintésre már éget, nem lehet szabad kézzel sokáig fogni. Ha tényleg ennyi, akkor ez egészen biztosan hibás telefon.
2018. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel mérted a 60 fokot?

Nem elég indok, nem fogják cserélni.

Bolt, nem kölcsönző...

2018. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy androidos appal mértem és forró volt tokokn keresztül is
2018. jún. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!