Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone garancia? IPhone 6

IPhone garancia? IPhone 6

Figyelt kérdés

Másfél hónapja online rendeltem egy iPhone 6-ot a Média Marktból, hamar meg is jött. Elindítottam a telefont és azóta használom. Telenoros vagyok, feltöltő kártyás.

Az Apple garanciája hogy működik? Regisztrálni kell a neten vagy ilyesmi?

Még egy kérdésem lenne. Szeretnék kötni rá valami olcsóbb, megbízható biztosítást, ami kicseréli a telefont ha komoly baja esik. Ismertek ilyen biztosítást?


Köszönöm a segítséget,

Egy első iPhone tulajdonos



2017. nov. 30. 09:25
 1/2 bp1985 ***** válasza:
74%
Garancialevél ott van, mindent leírnak benne, biztosítást nem tudsz kötni rá. Azt csak a vásárlással egyidőben lehet, már 1 óra múlva sem..
2017. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 év a gyári garancia, ami akkortól indul, amint először bekapcsolod és beaktiválod a telefont.

és biztosítást köthetsz később is, de ezt a MM-nél kéne megkérdezni, Vodafone oldalán például vásárlástól számított 60 napon belül köthetsz.

abban az esetben körbenézik a telefont, nincs-e rajta már sérülés vagy hiba, és onnantól van rá biztosításod.

2017. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!