Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iphone 7 2018-ban?

Megéri egy iphone 7 2018-ban?

Figyelt kérdés

Most nagyon jó áron tudnék újan beszerezni egyet (130ezerért), csak nem tudom, hogy érdemes-e még megvenni ezt a telefont.

Engem nem érdekel, ha nincs benne a legújabb, legtrendibb feature, csak egy megbízható, hosszútávon (3-4 év) használható nem-androidos telefont szeretnék (közel 7 év android használat után).



2018. jún. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Első igazi hülye. Igen megéri!
2018. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen megéri,viszont ez a minimum, a 6s meg a sima 6 és az alatti modelleket már nem nagyon szerintem kivéve persze az SE
2018. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen megéri. Ha azt vesszük alapul, hogy az 5s is megkapja az ios 12-t, akkor az IPhone 7 jó ideig támogatott lesz., hardver is elég erős lesz évek múlva is
2018. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Megéri, és is 7 évig használtam droidot és nem azért váltottam, mert xar volt csúpán azért mert, minőségtelen telefonokat vettem sajnos Alcatel hát amire volt pénzem, és elegem lett, hogy a kamera lencse karcolódott így eladtam a 5,5" amoled tégkámat és 4" iphone melett döntöttem kamerában mindenben veri az összes telefonomat eddig.


SE tulajként mondom, hogy én is i7,i8 vagy a plusszok írányába fogok váltani csak az árak menjenek le 100e környékére.



Ja és a támogatottság se semmi i5 2012-es asszem 6 éves de még megkapja a ios 12-t na erről ennyit!

2018. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!