Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivan akkor ha a szervíz...

Mivan akkor ha a szervíz tönkre teszi a telefonom?

Figyelt kérdés
Egy iphone x et adtam le, 2 hònapos a telefont, ki meg bekapcsolt. Viszont létezik olyan hogy tönkre teszik? Amelyik szervízben van, nem olvastam róluk jòkat. És félek hogy tönkre teszik.
2018. jún. 27. 22:07
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most nem értem. Csupán csak a félelem miatt nem tudsz mit tenni. Ha visszakapod és rossz, akkor tudsz ott reklamálni, gondolom hivatalos szervízbe vitted.
2018. jún. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép, egy ilyen drága készüléktől azért nem ezt várná az ember.
2018. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a Sony Xperia X telefon lett hibás 1 hét múlva, én is paráztam, de annál pozitívabb volt a csalódás. Mintha új lett volna és jó lett teljesen.
2018. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Igen...igazad van, de selejtes volt az egész rendszer, ám ma kicserélték :)

Adtak egy új készüléket.

2018. jún. 29. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nekem volt ilyen,egy samsung galaxy s6 edge volt az alany,egy egy hetes telefon volt,de akksi cserére vissza hívták(akkor volt ez a note 7 mizéria és az akkoriban eladott samsung telok egy részét visszahívta a telekom)na mind egy vissza vittem a telot ami egy hetes reven nyilvan makulátlan volt,és amikor visszaadták az összes sarka szét volt törve,sajnos nem én mentem a telefonért,hanem ismerősöm és ez volt a gond,ha én megyek akkor valszeg megkeresték volna azt aki összetörte,de így utólag nem foglalkoztak velem...,amit meg is értek,szóval,ha menni kell majd a telefonért akkor te menj érte aki tudja milyen volt a telefon beadáskor.
2018. jún. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!