Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem kapcsol se ki...

A telefonom nem kapcsol se ki se be, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi 4x telefonról lenne szó, viszonylag új, 2-3 hónapja vettem és idáig semmi gond nem volt vele. Délutánra kikapcsoltam hogy pihenjen, feltettem töltőre, majd amikor maxon volt be akartam kapcsolni, de csak a logóig jutott el (szürkésfekete háttér, középen egy fehéren világító mi felirat). Hiába kapcsoltam ki újra és újra miután rájöttem hogy ez nem fog odáig eljutni hogy PIN kódot kérjen, azonnal kapcsol is vissza, de mindig csak az említett részig jut. Sajnos az akksit sem tudom kivenni, elég hülyén van megoldva, csak speciális eszközökkel lehet szétszedni. Mit csináljak vele? Nem akar rendesen bekapcsolni de kikapcsolni sem, közben meg melegszik a hátulja (a fene tudja miért, nem szokott ilyet csinálni).

Ha holnapig nem javul meg szervíz lesz belőle, de esetleg tudok vele csinálni valamit, nektek volt már ilyen problémátok?



2018. ápr. 6. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hard reset: kikapcs + hang fel, egyszerre, nyomva tartani.


[link]

2018. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!