Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nem most akarok venni, lehet majd csak jövőre.

Jelenleg samsungom van, galaxy s8 es nem vagyok vele megelégedve, bugos es sokszor leáll. Iphonet nem akarok mert az aksijuk nem a legjobb, többi telefont pedig nem ismerem es nem próbáltam.

Ilyen arkategóriába 150k ig vagy max 200ig de akkor tényleg olyan legyen ami több évig bírja ha napi 8 órát használom, mert nem szeretek telefont váltatni.

Barmilyen nevű, kevésbé ismert keszülék is érdekel.

A minőség az elsödleges szempont.

Komolyabb játékok, kép es videószerkesztők akadás mentesen fussanak rajta, szép képet csináljon és személyreszabható legyen a telefon. Előny még ha kompatibilis a különböző márkájú okosórákkal, de nem fitness órákkal. Sportolásra nem használom a telefont.

A valaszokat előre is köszönöm. Lehet már kijött, vagy még ki nem jött készülék is.



2018. jún. 28. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Jövőre még kijöhet pár új darab.


Go google és keresgélj.

2018. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi3 már 4 és fél éve van használva. Mostanában cseréltem, de maradt a családban további használatban.

A Xiaomikkal amúgy sem szokott sok gond lenni. 150-200e-ért meg már a csúcskategóriát is megkapod azokból.

2018. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Asus telefonokról mi a velemény?
2018. jún. 28. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Asus telefonoknak szerintem nem valami jó a rendszerük.

Ellenben nekem OnePlus 5-öm van, nagyon elégedett vagyok vele. Azóta már van 6, azt ajánlanám. Lehet nem ismered, de ez ne riasszon el. Brutális árazással (160k) veri el a legnagyobb neveket (iX, SGS9). Nézz videókat róla, legnagyobb nevek dicsérik agyon. Legújabb hardver, szép design, és higgy nekem, nagyon kiráy telefon.

2018. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oneplus jó lehet neked,de az s8 is jó lesz csak várd a frissítést...
2018. jún. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!