Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100-120...

Milyen telefont vegyek 100-120 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia Z3 Compact telefont cserélnék le egy újabb telefonra. Túl nagy méretű telefont továbbra sem szeretnék. Nagyjából 5-5.2" legyen maximum.


Eddig két telefont néztem ki, de nem tudok dönteni. Az egyik a Samsung Galaxy S7 a másik pedig Sony XZ1 Compact.

Elolvastam a mobilarénás teszteket, de mégsem tudok dönteni.


Ami tetszik az XZ1 Compact-ban:

-Tetszik a négyszögletes alakja

-Sztereó hangszóró

-Erős hardver

-Meg fog jelenni rá az Android P is

-Xperia Keyboard (bár ez utólag külsős oldalról letölthető más, nem Xperia telefonokhoz is)


Ami tetszik a Samsung S7-ben:

-Az 5,1"-os mérete lehet kicsit megfelelőbb lenne

-Viszonylag erős hardver van ebben is

-Hátlapi szenzor (pulzus, véroxigénszint)

-Hiába 12 mp-es a kamerája, szép képeket csinál ez is


Néztem még az alap XZ1-et is, amiben már 5,2"-os full HD kijelző van, de emellé ugyanúgy 2700 mAh-ás akkumulátort szereltek. Nyilván így az üzemidő már nem lesz olyan jó, de tesztek alapján még ez is megfelelőnek számított.


Leginkább a véleményetek érdekelne a fent említett telefonokról. Ti melyiket ajánlanátok azok alapján, ami az egyes telefonokban tetszett nekem?

Esetleg ebben az árkategóriában tudtok hasonló telefont?


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2018. jún. 24. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzt rá szánsz akkor nézz szét a "kinatech.hu"

oldalon.

Ulefone power 3, vagy a 3S, vagy most jelent meg az Ulefone power 5.

A power 5 ára 74000 ft. Még ha nem tudnák eu szállitással hozni akkor is kijön vámmal együtt 110-ből.

De a 3 is nagyon jó ( 60000ft ) , brutál erős telefon.

Vagy pedig az Oukitel-nél is vannak szuper telefonok.

A K6, K10 is megéri a pénzt. Ezek sincsenek vámmal együtt se 100000 ft.

2018. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az xz1 teljesítményre jobb mint az s7 . Az s8 ereje van benne ha így érted. Nekem xz prémium van ,igen nagyobb stb de ugyanaz a hardwer es semmi akadas se fagyas mobilnet nagyon gyors az aksi SIMÁN kibírja egy nap de 6000 forintért van 5800mAh es sony külső aksi másfél óra alatt max feltölti ha durvan használod es lemerul.. Szóval xz1et ajánlom.
2018. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!