Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Huawei telefont vegyek?

Milyen Huawei telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy újtelefont és a Huawei szerintem jó választás lesz. A lényeg hogy legyen ujjlenyomatolvasója a hátlapikamerája 13 mp vagy valami ilyesmi az előlapi pedig 8 mp ezeket a szempontokat nézem egy újtelefonnál.Köszönöm a válaszokat és a tippeket. 😊

2018. jún. 28. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából amennyit szánsz rá, az alapján dönts. Honor a Huawei fiatalosabb, olcsóbb, de ár-értékben mégjobb márkája.

Az egyik legnépszerűbb árukereső oldal tolistájában sok van:

[link]

2018. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A Kimovil oldalon, sokkal jobban tudsz keresni:

[link]

Viszont azt is vedd figyelembe, hogy ezek, külföldi webshopok kínálatait tartalmazza, úgyhogy nálunk ezek drágábbak.

2018. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem így már jobb a

<a href="https://www.kimovil.com/en/compare-smartphones/i_b+slug.huawei,f_min_d+frontCameraResolution.11,f_min_d+rearCameraResolution.7,fe_bands-lte-b20-800">link.</a>

2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó próbálkozás:

[url= [link]

2018. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Honor 9 lite.

13+2 megapixel elöl és hátul is.

Ujjlenyomat olvasó is van benne.

2018. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!❤
2018. jún. 29. 09:53
 7/9 anonim válasza:
Honor 9 én imádom (jelenleg is azon írok) hátlapi kamera 20 mp előlapi 8 mp. Belső tárhely 64giga és még SD kártyával bővíthető. Dual simes. Ujjlenyomat olvasó nagyon gyors. Telefon könnyen futtat nagyobb játékokat is max grafikát pl.: gta san Andreas, pubg mobile. Dupla hátlapi kamerája van aminek köszönhető nagyon jó a kép minőség. Szoftverileg gyors gördülékeny. Egyetlen hiba amit észre vettem, hogy ha újraindítom a telefont a jelszó beírása után 1 2 másodpercig a billentyúzet itt marad de után a magától éltünk. Ne menj be a legközelebbi telefon boltba mert ott valószínűleg 200.000 forint hol ott felé áron meg rendeleted dupla annyi gyári garanciával. Linket sajnos nem tudok adni. Én is sokat keresgéltem mire rá találtam.
2018. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!❤
2018. júl. 2. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Aminek benne van a nevében, hogy "lite", azt kerüld, mert mindegyik hulladék.
2020. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!