Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8-at vagy...

Samsung Galaxy S8-at vagy S9-et vegyek?

Figyelt kérdés
Az S9-nek mennyivel jobb a kamerája? Legfőképp ez érdekelne. S8 kinézetre jobban tetszik. iPhone 6s-ről váltanék
2018. júl. 1. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában már tejlesen mindegy. Olyan kicsi változások vannak hardver szempontjából, hogy teljesen mindegy. A valóéletben amúgy sem vennéd észre, hogy X%kal jobb a kamera stabilizátora vagy Y%al gyorsabb.


Inkább azt vedd, amelyik tetszik.

2018. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem meg S9.

Alapvetően iPhoneos vagyok, nekem volt egy S8-am, jó volt, csak nem tudtam megszokni az androidot.


Megszoktam nézni az új modelleket mindegyikből,

szóval szerintem inkább S9 mert a kamera bőven jobb, mint az S8-é már.

2018. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1# vagyok. Amúgy én csak egy Oppo Find Xért váltanám le az Iphoneomat. Én is 6St használok most.


Tudom ez lehet lényegtelen neked, de nem sokára megvehető lesz és ebben az árkategóriában van. Legalább tudj róla, hogy létezik :D

2018. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!