Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri hosszútávon egy Samsung...

Megéri hosszútávon egy Samsung Galaxy S7 telefont venni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Tudom, hogy 2 éves modell, de újonnan venném.

Felveszi még a versenyt a mai közép kategóriás telefonokkal, vagy már elavult?


300€ határt szabtam meg magamnak és ez a készülék pont belefér.


Ha netán hülyeség megvenni, tudtok jobbat ennyiért?


Válaszokat köszönöm.

(Senkit nem pontozok le.)



2018. jún. 30. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi tetszik benne, miért vennéd.

Ha az elképzeléseid rugalmasak, akkor azon az áron 3 db Xiaomi Redmi 5 3/32 kijön majdnem.

Ez kb. annyit tesz, hogyha pl. az S7 kijelzője betörik, a kijelzőcsere kb. a Xiaomi ára környékén jár.

Azt a pénzt amit elköltesz a készülékre, már senki nem adja vissza, én legalábbis megfontolnám hogy mire adom ki.

Nekem speciel egy A5 2017-em van, a vízállóság miatt.

A te szempontjaid nem ismerem hogy miért pont az S7-re esett a választás, de biztos van valami alapja.

2018. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Az én meglátásom szerint mindig a lehető legújabb telefont kell megvenni, mert nagyon gyorsan fejlődnek, lépést kell tartani, a legfrissebbet megvenni. S7-et én már nem ajánlanék, pont azért mert 2 éves, hiába jó telefon.


Hasonló árkategóriában Huawei P20 Liteot, Mate 10 Liteot, Samsung Galaxy A8-at ajánlanék, persze te döntésed, nyugodtan vehetsz S7-et, csak ugye hosszútávon nem éri meg.

2018. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most kiadták rá az oreo-t és ennyi volt, talán még biztonsági frissítések jönnek rá egy évig, de vége a terméktámogatásának. Ebből a szempontból már most elavultnak számít, de ez csak akkor szempont, ha ez zavar téged. De annyi tény, hogy még mindig olyan gyors, mint amikor két éve megvettem.
2018. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

inkább vegyél használtan egy iphone-t szerintem, az S7 már sajnos a múlt, 1-év múlva és semmilyen frissítést nem fog kapni.


Én inkább azt javaslom, hogy iphone-t vegyél lehetőleg használtan, mert újonnan drágák kivéve az se- az jó árban van.


ise,i6s,i6s+,i7,i7+,i8,i8+,ix ezekkel nem fogsz mellé ár értéknem i7 már 100ért kifogható de az i8-is felbukkan 110-120ért is.



xiaomi nekem egy minőségtelen retek bocsi srácok! hiába jön rá hetenete a frissítés ami többnyire csak ront aztán javít, de előbb vennék egy stock google pixel 2-t vagy egy one plus 6-ot vagy huawei p20 pro-t mint azt.

2018. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"A te szempontjaid nem ismerem hogy miért pont az S7-re esett a választás, de biztos van valami alapja."

Tesztek és ismerőseim tapasztalatai miatt esett rá a választás.


"Az én meglátásom szerint mindig a lehető legújabb telefont kell megvenni, mert nagyon gyorsan fejlődnek, lépést kell tartani, a legfrissebbet megvenni. S7-et én már nem ajánlanék, pont azért mert 2 éves, hiába jó telefon."

Ezek szerint te 2-3 havonta cseréled a telefonjaidat?

Szerintem nem kell lépést tartani. Az igényednek megfelelő telefont kell megvenni és hosszútávra.


"Most kiadták rá az oreo-t és ennyi volt, talán még biztonsági frissítések jönnek rá egy évig, de vége a terméktámogatásának. Ebből a szempontból már most elavultnak számít, de ez csak akkor szempont, ha ez zavar téged. "

A frissitések nem olyan fontosak. Véleményem szerint azzal a "rendszerrel" működik a legjobban a telefon, amivel eredetileg kiadták.


"De annyi tény, hogy még mindig olyan gyors, mint amikor két éve megvettem."

Valami ilyen válaszra gondoltam. Szerintem ez a lényeg egy telefonnál.


"inkább vegyél használtan egy iphone-t szerintem, az S7 már sajnos a múlt, 1-év múlva és semmilyen frissítést nem fog kapni."

Használtan nem veszek semmilyen telefont.

se i6 i6s i7? Ezek a telefonok is régiek. :D


Előbb vennék új "nyomógombos" telefont, mint használtan "okos" telefont.


Vehetnék akár S9+ vagy iPhone X-et is újonnan, de nem ad nekem annyival többet, hogy megérje azt a pénzt rákölteni.

2018. júl. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!