Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? A...

Melyik telefont vegyem? A huawei p10 lite ot, vagy a xiaomi redmi note 5 öt?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Redmi note 5.
2018. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért?

Mi az indok?

2018. júl. 1. 22:33
 3/10 anonim válasza:
71%
mindenkebb a xiaomit sokkal jobb idotalllobb
2018. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Mindenképp a redmi note 5-öt. Az egyik barátomnak Huawei P 10 lite telefonja van, egy éve kapta és már le kell cserélnie. Hónapok óta panaszkodik miatta. Nekem redmi note 4 telefonom van de az egyik közeli ismerősömnek redmi note 5 telefonja van. Eddig semmi panasz nincs. Imádom a rendi note 4-et, legalább annyit tud mint egy 200.000 forintos Samsung.
2018. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kerekx válasza:
Csakis Xiaomi. Nekem is redmi 5 plus van, tokeletes. Van az ismerettsegi koromben p10 lite, ismerem azt is. Dupla annyiba kerult mint a redmi 5 plus, de ha sirva konyorogne akkor sem cserelnem el.
2018. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ocsike87 válasza:

Xiaomi!

Annyira jó telefont gyártanak, megdöbbentő ennyi pénzért a teló tudása és minősége.

Nekem Redmi 5 plusz van és 1x sem bántam meg hogy megvettem. Az akksi 3 napig simán bírja.

Sőt a frissítések elég gyakoriak és sok éven keresztül küldik is a készülékeikre.

2018. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És az miért van hogy az egyik weboldalon pl a redmi note 5 re már android 8.0 írnak és bluetooth 5.0 a másikon android 7.1 et és bluetooth 4.2 t pedig mind a kettő oldal magyar?
2018. júl. 6. 14:21
 8/10 Milkafiu válasza:

Redmi Note 5-ből háromféle is van már. Az 5A, ez a legalapabb és legolcsóbb, az 5 következik utána a sorban, a legerősebb pedig az 5 Pro. Az áruk is hasonlóképpen emelkedik.

Ha nem faroknövelőnek kell a telefon, akkor ár/érték arány szerint válassz, ebben a kínaiak eléggé az élen járnak már. A Xiaomi egy 8 év alatt felfutott startup cég, elég minőségi termékeket gyárt. Ha vidéki vagy vagy vidékre mennél, ügyelj arra, hogy a B20-as frekvenciát támogassa, máskülönben nem nagyon lesz 4G-s sávszélességed a természet lágy ölén. Xiaomiéknál a "Global" jelzi ezt.

2018. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az előző válaszolóhoz szólnék, hogy az 5 pro, és a magyarországon kapható sima 5 az egy és ugyan az, csak többféle néven jelent meg. Indiában ami note 5 pro néven jelent meg, az itt a sima 5. Tehát ha te prot akarsz, akkor itthon a note 5-öt keresed. (techcsatornán mondták, nem csak úgy szedtem valahonnan:D)
2018. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy éve tönkre ment a tökéletes lg g2 telefonom es egy haverom rá beszélt a xiaomi redmi note 4 telefonra (47000ft volt).

Tökéletes a telefon, ajanlom.

Meglepetést okozott az ára miatt, de jó a cucc, soha nem veszek többet több százezres telefont.

2018. júl. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!