Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Hixilj kérdése:

Milyen telefont ajánlanátok maximum 140. 000 forint árértékben? Részletek lent 》

Figyelt kérdés

A mostani telefonom egy Asus Zenfone Selfie, de a vártnál gyengébben teljesített, nem mondthatom, hogy teljesen elégedett vagyok vele. Nem szeretném még lecserélni a telefont, de ha már upgraderől beszélünk: mit ajánlanátok 140.000-ig? Az elkövetkező fél évben gondolkoztam telefon cseréről, ajánlhattok még nem kijött telefonokat is (gonsolok például a Nokia x6-ra).

Én a Xiaomi Mi Mix 2-vel szemeztem jó darabig a bezel-less képernyő miatt (szeretem a full képernyőt, a notchot is), de utána a Huawei Honor 10-re ugrottam át. A Geekbench és Antutu benchmarkok alapján erősebb a Honor, árban pedig ugyanott van. Nézelődtem még a piacon hasonló ár-érték arányban kiváló telefonokért, de egyelőre a Honor 10 vezet.

Ti mit ajánlanátok, tudtok ebben az ár-érték arányban megfelelő telefonokat? A telefont többnyire zenehallgatásra használnám és játszásra is (nem olyan hatalmas-gamer tekintetben). Akkumulátor és a márka megbízhatósága is fontos szempont



2018. jún. 13. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért valóban a Honor 10 a legjobb választás, viszont játékra nem mert eléggé hajlamos a throttlingra, azaz 20 percig nyújt x teljesítményt majd egy bizonyos idő után visszavesz rendesen, a melegedésről nem is beszélve...

Mi Mix 2 ezért jobb választás ha ilyen célra kell.

Más nagyon nincs, ez az az árkategória ahol elég szűkös a választék, ha van +10,20K akkor HTC U11,Galaxy S8, Mi Mix2S.

Olcsóbban Nokia 7 Plus vagy Moto G6 Plus.

2018. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszi szépen :). Akkor inkább gyűjtögetek egy kicsit, csak akkor fektetek be ha igazán megéri.
2018. jún. 14. 05:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meg gyujtesz picit akkor nezz ra a Oneplus 6-ra is. Nekem ket napja erkezett meg, eddig nagyon tetszik. :)
2018. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xiaomi mi 8-ra nézz rá
2018. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oneplus 6-ról már annyi dícséretet és jót hallottam, hogy lehet tényleg kigyűjtök rá :D. Cyber monday vagy black friday keretén belül lehet ténylegmegveszem, ha kapok egy jó discountot :).

Xiaomi mi 8-on pedig valahogy átfutott a tekintetem, de tényleg jó vas. Xiaomik elég szimpatikusak számomra, csak az bizonytalanított el, hogy a Xiaomi mi mix 2-nél se jack 3.5, se SD kártya slot :/.

2018. júl. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!