Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8-at vagy...

Samsung Galaxy S8-at vagy S9-et vegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
S9
2018. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha az ár mindegy, akkor az S9-cel jobban jársz szerintem.
2018. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
S8-cal rengeteg gond van,és a hardvere is "elavult" olyan,majdnem,mint egy átdizájnolt s7,az s9 egy jóval jobb telefon lett én mindenképpen azt választanám...
2018. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 hallgatom mi az a sok gond? S8+ om van lekopogom semmi gondja nincs, és teljesen más mint pld egy s7 edge mert az volt előtte. S9-nél olvastam, hogy pld nem reagál a kijelzője egyik fele az érintésre persze garanciálisan adnak egy másik készüléket, s7 edgenel volt a megjelenő rózsaszín csík amihez volt szerencsém. Ezekhez képest s8+ egy jó teló mint akksi ideje is elég jó ahhoz képest, hogy ekkora kijelzőhöz kapott egy 3500mah akksit nem nagyon szándékozom lecserélni, akadásokat stb nem vettem észre. Mi az a gond vele szerinted ?
2018. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

Én sem értem, mi az a "sok gond". Szintén S8+, nulla probléma.

Viszont azért az S9 változtatható rekeszértéke nem egy rossz dolog, ha a fotózásba kicsit is bele szeret feledkezni az ember.

Ezen kívül az S8 és S9 közt annyira kicsi a különbség, hogy gyakorlatilag semmi. Kényelmesebb helyre rakták az ujjlenyomat-olvasót és kész.

A 835-ös vagy az Exynos prociról meg az S8-ban azt mondani, hogy "elavult", hát ez erős.


Istenigazából azt mondanám, éppen hogy ha az elődmodell van a birtokodban, az S7 és S8 közti különbségek megértek egy váltást, de az S8 és S9 különbségei már nem.

De ha valami régebbi teló van most használatban, én is az S9-et javasolnám inkább új vásárlásra az S8 helyett. A kb. 30.000,- Ft árkülönbség reális.

Szívem szerint inkább azt mondanám, most már érdemesebb kivárni, mit hoz az S10.

2018. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok megmagyarázom mi az a sok gond.Ezeket tapasztaltam s8-on:melegedett,egy tíz perc játék után már dobtam el a telefont,az ujjlenyomat olvasó kegyetlen sz*r volt kb 10/7 szer ismert fel,a kamerának a képe hullámzott,a rendszer szaggatott,minden animáció szaggatva jött be,az akksi kb másfél órával kevesebb ideig bírta,mint az s7-nél,illetve kb egy tizenöt perccel tovább töltődött,de ezeken kívül voltak még kis apró gondok,én fél èv szenvedés után visszatértem s7-re azóta is tökéletesen működik,le se cserélem többet...
2018. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 akkor kifogtal egy hibás darabot kb ennyi történt, vissza kellett volna vinned az üzletbe
2018. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Így van, valami hibás darab lehetett. A felsorolt hibákból egyet sem észlelek.

Egyetlen dolog tűnt fel, ami fura és kellemetlen, de ebben az "infinity display" a hunyó.

Ha úgy olvasok a telón, hogy közvetlen napfény éri, a telefon jobb és bal széle extrém módon melegszik.

Eleinte azt hittem, hogy proci vagy akku, de nem, hátlap és képernyő közepe hideg marad. Aztán rájöttem. A kijelző hajlított szélei gyűjtőlencseként viselkednek és közvetlen napfényben izzítják a telefon széleit.

Egy sík képernyővel ilyen nem történhet.

2018. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok újra a telefont visszavittem,háromszor is mind a háromszor az jött ki,hogy a telefonnak semmi baja nincs,egyszer cseréltek benne alaplapot,de azért ott volt önrész,de akkor is ugyan azt csinálta,a harmadik visszavivés után,pedig kértem vissza az árát..
2018. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!