Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek valami tapasztalata...

Valakinek valami tapasztalata Iphone 7-el?

Figyelt kérdés

Pl. Hogy milyen játékok jók rá, a telefon mennyire vízálló (Ti bemeritek vinni víz alá?)

Meg ilyesmire gondoltam.

A NORMÁLIS (nem beszólásokat) előre is köszönöm


2018. júl. 2. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyen kérdésekre csak minimálisan lehet "normálisan" válaszolni.


egy durván 1,5 éves telefonról van szó. vajon milyen játékok nem mennek rajta azok közül, amik elérhetőek?


a vízállóságra meg azt lehet mondani, amit az összes telefonra. mindegyik addig vízálló, ameddig be nem ázik.


az IP tanusítványhoz a tesztet laboratóriumi körülmények között, meghatározott hőmérsékleten, páratartalomban, időintervallumban bonyolítják le és csak egyszer.


egy telefon használat közben is deformálódik, és egy mikronnyi rés is elég, hogy beázzon...szóval nem, felesleges a víz alá meríteni...


a vízállóság életszerű használatra lett kitalálva, például ha elkap egy nagyobb eső, akkor ne kelljen aggódni azon, hogy kap egy pár cseppet ha épp telefonálsz.


de persze mindenki saját felelősségre használhatja, ameddig be nem ázik, addig bírni fogja.

2018. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem ajánlom a megvételét, már most is elég lassú, az új ájfón után még még lassabb lesz. (Kb 10sec mire bejön a Messenger wutface)

És nem tudom honnan szedted hogy vízálló mert ezt még maga az apple sem állította. Sőt még a hivatalos oldalon is szerepel hogy nem vállalnak garanciát ha egy esőcsepp miatt tönkremegy. Bezzeg a konkurenciával akár búvárkodhatasz is.. na mind1

2018. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a konkurencia is (lásd Sony) beázik...aztán azok is elküldenek a p-csába a garanciáddal...:D
2018. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A Sony a piac kb 0,5%-át talán ha hozza. Most komolyan ez szerinted konkurencia?
2018. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónapja vettem,de nem bántam meg. Minden jàtékot elvisz kb fullon pl.: Pubg full grafikán laggmentes. A vízállóságárl mem tudok nyilatkozni mert nem raktam még víz alá. Viszont eső már érte elég durván azóta sincs semmi baja.
2018. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tökmind1, hogy sony vagy nem sony...a többi is beázik, csak ráadásul azon nem csak cseppállóság van, mint iPhone-on...mégis odaírják a kezelési útmutatóba, hogy az IP minősítést hogy kapta, és hogy az nem reprezentatív.
2018. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a Samsung beázik (na ő konkurencia) akkor azt garanciában javítják/cserélik.


Ja persze csóri apple milyen rendes hogy lehagyja a jacket a vízállóság kedvéért, de mi csak ip67-et adunk szoval vízhez nem érhet.... Mindezt persze fel milkaert. Annyi értelme van mintha nem is lenne rajta ip szabvány

2018. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látom nem érted a lényeget...:D az iPhone 7 meg nem félmillió, hanem pont annyiba kerül, mint egy hasonló korú Samsung...de vitatkozz csak. ja tudom, most fogod elővenni a tarsolyból a "de van Xiaomi is meg hasonló ami jóval olcsóbb"...a jack-et meg egyre több gyártó kezdi elhagyni, szóval lehet, hogy az Apple hülye ötlete volt, de a sok birka gyártó meg követi...
2018. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szifon x is ip67-es... Vagy neked a az eladó mást mondott? Gondolom...
2018. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!