Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy samsung...

Szerintetek egy samsung galaxy j3 (2017) -et, egy samsung galaxy j5 (2017) -et, egy huawei y5 (2018) -at vagy pedig egy iphone se-t vegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egy kicsit félek az ios-tól mert másabb a rendszere, sokkal zártabb és a bátyjám sem nagyon dicséri az iphonet. Én már lassan 4 éve használok androidot és nem tudok választani, hogy milyen telefont vegyek. Az ára az nekem nem nagyon számít mert úgy is telenorból hozzuk ki 0 forintosan.

én egy telefonon csak facebookozok, messengerezek, youtubozok meg olyanokat csinálok rajta mint egy átlag 14 éves.



2018. júl. 2. 14:03
 1/4 anonim válasza:
Szerintem valamelyik samsungot válaszd.
2018. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg pont hogy a huawei x5-öt ajánlom, mert a huawei tartósabb, mint a samsung, 3 év után semmi baja a telómnak, nem lassul, hozzá kaptam tokot, fóliát és azokkal nagyon strapabíró.

A samsungot meg egyszer ejtettem el, eltörött a hátlapja és a monitorja is, pedig azon is volt tok, meg 1,5 év után belassult közép szinten.

Iphone telefont én sem ajánlok az ára, meg a rendszere miatt, egyébként jó telefon, csak nekem nem jön be a rendszere, és amúgy sem tud annyit mint a samsung.

Szóval nekem ez a véleményem, én huaweit mondanék.

Meg a másik, hogy tiszteletben tartom a többieket is, de iphone telókhoz sajnos ÉN!!! már NEM tudok nagy indokot mondani, hogy mivel jobb, mint a többi.

2018. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok.Nekem J3am van és vagy százszor leejtettem,nem lett semmi baja,max néhány karcolás a fólián.Lassan 2 éves és még semmi baja.
2018. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!