Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Otthon (ahol ugye a saját...

Otthon (ahol ugye a saját upc-s netemnek van prioritása) hogyan tudom ellenőrizni, hogy jól van-e beállítva a wi-free a mobiltelefonomon?

Figyelt kérdés
Csak akkor jövök majd rá, hogy (még mindig...) nem működik, amikor megint elmegyek otthonról? Vagy rohangáljak ki a ház elé, vagy mi? :D

2018. júl. 2. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Upc ügyfélszolgálat,a mobiltelefon net menübe valami átjáró (?) átállitással működik...
2018. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
50%
Szépen lecsatlakozol a saját wifidről, kikapcsolod az automatikus csatlakozást és manuálisan csatlakozol a wi freere aztán ha minden jó és szép akkor vissza állítasz mindent eredetibe
2018. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Magyarul kapcsoljam ki a upc-s modemet. :)

Köszi, sikerült.

2018. júl. 4. 14:18
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
én a telefonon/laptopon stb csatlakoztam volne le a saját wifimről, de a lényeg hogy sikerült
2018. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, értettem, hogy arra gondolsz, de erről eszembe jutott a még egyszerűbb, tehát nekem való megoldás. :))
2018. júl. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!