Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiesett a zsebemből a telefono...

Kiesett a zsebemből a telefonom (galaxya5'17) és ráesett lappal előre egy olyan kb 5 centi átmérőjű díszkőre és a jobb alsó sarka elég rendesen berepedt. Teljesen jól működik, csak nemtudom, nem fognak az üvegszilánkok kiesni a telefonból?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 23:03
 1/7 anonim válasza:
Nem fognak, csak egyre jobban hálósodik.
2018. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mi lenne, ha most, hogy törött, rakatnék rá egy üvegvédő üvegfóliát? Mert nem nagyon van pénzünk új telefont venni hirtelen.
2018. júl. 3. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A fólia utólag nem az igazi,par hónapot még elüzemelhet a készülék.

Kijelző csere,szervíz a közelbe?

(Hozzám a legközelebbi szervíz min 15 kilóméter,másik település ;/)

2018. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kéne, csak az 30.000 forint.... majd valameddig kibírom így aztán mehet a szervizbe.. köszönöm a válaszokat
2018. júl. 3. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a telóm van, én is leejtettem, nem is egyszer. De akkor már tok és üveg volt rajta, így semmi baja.

Én azt mondom hogy mivel már úgyis betört, a fólia nem gyógyítja meg, inkább valami színtelen körömlakkal próbáld leápolni a törést, ha már úgyis eltervezted hogy ki fogod cseréltetni a kijelzőt. Az teljesen összetartja a törött darabokat, és a repedésekbe befolyva a törések sem látszanak szemből ha nem annyira morzsalékosra tört.

Egy pici darabon kipróbálhatod a szélén, az üveg úgysem fedi el az íves széleit.

2018. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
körömlakkal ,vagy hobbi ragaszóval vékonyan lefedni(decupage nemjó,vízbázisú😉).
2018. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
garancia?
2018. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!