Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil a legjobb családi...

Melyik mobil a legjobb családi videózásra?

Figyelt kérdés
Családi videók készítéséhez melyiket vennétek? Iphone 8 vagy Galaxy S9? Esetleg az elődök, Iphone 7 vagy Galaxy S8? Sok helyen olvasom, hogy az újak és a régebbiek között nincs akkora különbség, hogy megérje a felárat.

2018. júl. 3. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még kérdés: melyikben több a lehetőség a manuális beállításra, iphone-ban vagy galaxy-ban?
2018. júl. 3. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:

A samsung professzionalis modjaban mindent lehet allitgatni.

Nekem most s8+ om van nagyon szeretem gyors eros es nagyon szep fotokat keszit.

S9 ben nem igazan van sok ujitas kicsit gyorsabb kameraja majdnem ugyan olyan kepeket csinal annyi az elonye hogy van benne optikai zoom ami hasznos tud lenni valamint 4k 60fps ben is kepes videot rogziteni mig az s8 4k 30 fps ben.

Iphont nem valasztanam samsung jobb es abbol us s9 et vennem mar csak amiatt mert par honap es jon az s10 :)

2018. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Iphone 8 nagyon szép videókat készít! 4K 60 fps, videót vesz fel tehát jobban megéri mint a 7-es mert látható a különbség az csak 30 fps. Galaxy S9 kamerája is jó de szerintem inkább az iPhone én az iOS-t jobban szeretem de ez egyéni véleményem :)
2018. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

itt egy összehasnolító iphone 8 és s9+ között

a samsungé fényévekkel jobb képeket készít... sötétben méginkább

és a videóstabilizátora is jobb sokkal

2018. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!