Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az isntagram...

Elfelejtettem az isntagram emailcimemet és a jelszavamat segítség?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam benne maradni hogy az isntagram automatikusan kiadja hogy bejelentkezés mint serban erik (en) már van új de eddig ezekkel nem tudtam mit kezdeni valaki tud segíteni ?(azért akarom vissza szerezni mert ez másik telefonon már nem lessz ilyen könnyű tapasztalat ...sok dolgot megpróbáltam az isntagram keretein belül hogy új jelszót kérek de ahhoz még email cím kell !
2018. júl. 3. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja megjegyezni az emailcimet, vagy jelszavat az nem valo az internetre. Nyomogasd a szamologepet, ott nincsenek ilyen gondok.
2018. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Találtad a telefont, vagy a teherautóról esett le?

Az, hogy jelszavad elfelejted, még talán-talán, de az eMail-címedet is, at már nem életszerű.

2018. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik ellenségedet akarod megszivatni? Az emailt naponta használja az ember, nem felejti el csak úgy.
2018. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már kismókus. Legalább vennéd a fáradságot és kitalálnál egy romantikus kerettörténet, hogy miért nem tudod sem az emailt sem a jelszót. Aztán majd megsajnálunk és utána röhögünk ki.
2018. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!