Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza tudom tenni a telefon...

Vissza tudom tenni a telefon TELJESEN gyárira?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nem csak törli az adatokat ,hanem visszateszi a legelső szoftvert stb...jelenleg nyitva van a bootloaderem,root van rajta ,ráadásul a rendszer nem oké. Huawei P8 Lite-ról van szó. Úgy akarom visszaállitani,hogy a Bootloader zárva legyen, rendes gyári rendszer legyen rajta (amit nyilván majd frissitek) és tünjön el a root

2018. júl. 4. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt P8 Lite mobilom, de másfél év után inkább márkát váltottam, a Huaweit meg nem gyárira, hanem a vasúti sínekre tettem. Hiányzik :’(
2018. júl. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 2 éve boldog tulaj vagyok,csak most kicsit rootolgatni probáltam és besültem. Még igy is jobb mint egyik másik telefon,kb 5 féle módon lehet visszaállitást csinálni,3 féleképpen bekapcsolás nélkül. Szóval ilyen szempontból nem rossz
2018. júl. 5. 03:15
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Ráflasheled a gyártói ROM azon verzióját, amelyikre vissza akarod állítani. Természetesen teljes törléssel, így gyári állapotba kerül. Azt nem tudomb a bootloadert is visszazárja-e, de a root mindenesetre megszűnik.
2018. júl. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar sikerult megoldani, Firmware Finderrel kerult ra ,az adatok is megmaradtak. A Root megszunt (szerencsere) ,de a Bootloader nyitvamaradt.
2018. júl. 5. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!