Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok képernyővel...

Hogyan tudok képernyővel ételt/képernyőt óta csinálni? (Xiaomi redmi note 5A Prime)

Figyelt kérdés
Ma kaptam a telefont és nem találok egy számomra elég fontos funkciót, a képernyőrögzítést. Lécci ha valaki tud segítsen.

2018. júl. 4. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
ételt... menj aludni, majd holnap.
2018. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Xiaomi-val kínai kaját csináltass, azt biztos tudja! Mondd neki, hogy "Kici cirke, édesz-szavanyú mártásszal"! Ne félj, menni fog neki, az én telefonom már egy háromfogásos menüt is simán megcsinál és ha szépen megkérem, még el is mosogat! Cserébe felteszem tölteni és reggelig hagyom pihenni! Az a baj, hogy még így se fárad el eléggé, mert reggel folyton felkelt, ha kell, ha nem! Nem gond, mert holnap a főzés után a takarítást fogom neki megtanítani! Nehogy már lustálkodjon, ha egy csomó pénzt kifizettem érte!
2018. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kockagolyo válasza:
#2, győződj meg róla, hogy az a ci'ke előtte nem ugatott-e. :)
2018. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Jogos :)
2018. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Lehúzod az értesítési sávot és ott van a képernyőkészítés "gomb".


2. [link]

2018. júl. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz?
2018. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem autocorrect :D

Screenshotot azt hiszem, a kikapcsoló + hangerő le gombbal csinálhatsz. Legközelebb meg olvasd el azt, amit kérdezni akarsz :D

2018. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okostelefon már lehet hogy tud főzni paprikáskrumplit.
2018. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Új kérdésem lenne... hogy kell kikapcsolni az automatikus szövegjavítót? Itt most ez volt a troll :D
2018. aug. 29. 11:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat sikerült☺️
2018. aug. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!