Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért törlődött a Nokia 6303...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Miért törlődött a Nokia 6303 Classic telefon SIM-kártyájáról az összes telefonszám, a gyári visszaállítás alkalmazása után, (nekem azt mondták, hogy csak a telefon memóriája fog törlődni és a SIM-en rajta marad minden. A többi lent)?

Figyelt kérdés

A telefon használatakor az "Általános" opciót választottam a tel.számok mentésére.

Van még ezen kívül:

- Mobil

- Otthon,

- Munkahely

- Fax....opciók, melyeket soha nem használtam.

Olyat nem találtam rajta, hogy SIM-re vagy Telefon-ra akarom-e menteni a számokat.

Ha ki lett volna írva, akkor biztosan a SIM-re mentem el.

A telefon kezd tönkremenni, mivel 10 éves, és sokszor le lett ejtve, mert fémvázas burkolatú és könnyen kicsúszik a kezemből. Valamint,az aksiját naponta tölteni kell és már 10 perc alatt feltöltődik, ami nem jó szerintem. Ezért is csináltam a gyári visszaállítást is.

Szerencsére a fontosabb telefonszámok egy, már nem aktív SIM-en is rajta vannak.

Köszi a választ!


2018. júl. 5. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valószínű, hogy a telefonba mentette a névjegyeket, és nem a SIM-re.
2018. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ez már biztos, hogy a telefonra mentette nem a SIM-re! Csak tudnám, hogy a SIM-re hogyan lehetett volna menteni a számokat? Valószínű, hogy a névjegyek áthelyezése vagy névjegyek másolását kellett volna választani. Ezt most találtam meg utólag. Csak ezt nem kérdeztem meg senkitől.

Már késő, mindegy.

2018. júl. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!