Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon Factory Reset után...

Benszer kérdése:

Telefon Factory Reset után nem enged be, hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete ellopták a telefonom, nem volt lezárolva, majd később visszakerült a rendőrség által, és egy feloldó minta volt beállítva neki, amit nem tudtam, így először egy WIPE -ot nyomtam, de mivel a probléma fennt állt, amit később részletezni fogok, Factory Reset -et is nyomtam. A probléma a következő. Bekapcsolom a telefont, és kéri, hogy egy olyan email címmel jelentkezzek be, amivel korábban szinkronizálva volt a telefon. Kettő ilyen van, mind a kettőt próbáltam, de mivel az eltulajdonítás napján jelszót változtattam, így azt írja ki, a bejelentkezéskor, hogy várjak 24 órát, amíg a jelszó változás megtörténik, meg ilyesmi, ez ugye a lopásgátló szerűség, de ezt írja már ki lassan két hete. Mit tudnék tenni? Újra megváltoztattam a jelszót, és 24 óra múlva is ugyan ez az üzenet fogad, nem enged be. A pontos üzenet: "Unable to sign in to device due to a recent password change. Please try to sign i again 24 hours after the password change was performed." Egy HTC Desire 10 Lifestyle telefonról van szó.


A segítséget előre is köszönöm!


2018. júl. 7. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg eszedbe nem jut a jó email cím a hozzátartozó jelszóval, semmit sem tehetsz. És igen, ez úgy van ahogy írod, ez egy lopásgátló módszer.
2018. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A megfelelő emailt használom, a megfelelő jelszóval.
2018. júl. 8. 01:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Két email címmel is lett szinkronizálva a telefon, mind a kettővel próbáltam, mind a kettőnek a megfelelő jelszavával, mivel jelenleg is ezeket az email címeket használom.
2018. júl. 8. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!