Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 életre keltése. Hogyan?

LG G3 életre keltése. Hogyan?

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom (LG G3) kikapcsolt és nem akar betölteni, factory menüt előhoztam, de az sem fut le (LG logóig jut el meg elötte van egy kis zöld android robot). Ez esetben mit lehetne csinálni?

2017. szept. 5. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha szervizbe viszed, nekem az Alcatelem csinálta ezt, sajnos annak annyi is volt.
2017. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Recovery menübe be tudtál lépni?

bekapcsoló gomb+hangerő le.Ha csak zöld android recovery-t mutatja akkor hangerő felt kell nyomni.

Ha meg se mukkan akkor szervíz.

2017. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Recoverybe belépek, el is fogadom, hogy most minden adat elfog veszni, azután jön a kis robot, majd LG logo. De sajnos itt már nem megy tovább. Egyszer el jutott addig, hogy kiírta az android frissítés x/133, majd hangos sípolással kifagy. :(
2017. szept. 5. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már nem garis, akkor számítógépről telepítsd újra a rendszert.

LG FlashTool kell hozzá és a teló típusának megfelelő flash file. Keress rá neten:


LG G3 xxx install stock rom


xxx -helyére alverziót írj! Kompletten megtalálhatsz mindent. Leírás; flashtool; flash file.

De ügyelj a pontos verzióra és ha lehet Európai szoftvert (android) rakj fel a készülékre. Valószínüleg elsőre angol nyelven indúl majd a teló, de a varázslóban áttállítható magyarra. Ha volt valaha frissítve az android, akkor (ha akarod) az OTA frissítést felrakathatod megint a telóra.


Megj.: Minden rendszercsere/frissítés előtt legyen a készülék feltöltve. Akkor is, ha a rendszert/frissítést számítógépről tervezed telepíteni. Oka: USB portról táplálva is merűlhet a telepítés/frissítés közben és ha a folyamat közben lemerűl az gondot okozhat.

2017. szept. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen elrontani nem lehet a telefont? Mert nem csináltam még ilyet, viszont a szerviz előtt, megpróbálnám hátha nekem is megy amit egyébként pénzért csinálnának meg :) A pontos típus az mit takar pl.: lg g3 d855 16gb ?
2017. szept. 6. 06:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontos típus az csak a tárhely mérete előttig kell. Tehát:


lg g3 d855


Én egy eltérő típusú LG -t papírnehezékké degradáltam, de az LG FlashTool -al megjavítottam. Ha el is rontod, az a program helyre is tudja hozni (tapasztaltam, ugyanis egyszer lehúztam véletlenűl gépről a telót flash -elés közben. De most is arról a telóról írok).

2017. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi ma próbálkozok!
2017. szept. 6. 17:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Na annyi történt ma, hogy sikerült újra rakni a rendszert. Be is kapcsol, de sajna olyan max. 10 percet ha bír és kikapcsol vagy újraindul. :( Gondolom ennél többet a szervizbe sem tudnak csinálni vele, tehát azt ez esetben kihagynám. Valaki vélemény?
2017. szept. 7. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Szervízben meg tudják vizsgálni (elméletileg) hardveresen is. Így kideríthető, hogy valamilyen hardverhiba okozza -e. Ezesetben akár javítani is tudják. Persze ez nincs ingyen, olyannyira, hogy komolyabb hiba esetén a javítás többe kerűlhet, mint egy új készülék.

Azonban még mielőtt elkeserednél érdemes lehet szervízben első körben csak egy elemzést kérni árajánlattal a javításra. Ekkor megtudod, megéri -e javíttatni...


Még az is kiderűlhet, hogy még mindíg csak szoftveres hiba és azt (viszonylag) olcsón javítják (kivéve ha le akarnak húzni).

2017. szept. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, jövőhetén még kap egy utolsó esélyt, mert nagyon jó kis teló egyébként. Eddig semmi gond nem volt vele. :)
2017. szept. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!