Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki működésre tudta már...

Valaki működésre tudta már bírni a blokada reklám blokkoló programot?

Figyelt kérdés
Van egy xiaomi redmi note 5 telefonom párszor már fel raktam a programot de elsőnek nem állítgattam semmit működött egy darabig aztán nem blokkolt semmit.Aztán most mondom megint kipróbálom fel raktam,át néztem az összes beállítási jogokat meg adta a programnak azokat a beállításokat amik nem korlátozzák de még mindig nem nagyon akar blokkolni semmit se.A lényeg az lett volna,hogy rootolás nélkül tudjak reklámot blokkolni és a blokada állítólag ezt tudná is.

2018. júl. 7. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen programok érnek is valamit?!

Hát szerintem a reklámozók dinamikusabbak,az oldalreklám címek sűrűbben változnak,mint a blokkolók.

Annó nekem gépen se műkődött:(.

2018. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


Azért vannak gépre jó blokkoló,én pl firefoxba telepíthető ublock orgint használom elég jó cucc de azért nagy ritkán van ahol felül tudják írni.

2018. júl. 7. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát gépem már nincs,telón viszont marha sok a reklám :(
2018. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


Rootolással lehet sajna leginkább reklámot blolkolni xiaominál meg még valami bl nyitás is kéne. Én meg nem nagyon szeretnék mókolni a telefonnal.

2018. júl. 7. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Pipáld ezeket: notifications, keep alive, start on boot, online only, és a settings/batteryben keresd meg, ha akkukíméletre van állítva, vedd ki onnan.
2018. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elsőre válaszolva: igen, működik, nagyon is. A reklámszerverek azért nem változnak ám kéthetente és a Blokada listái is frissülnek időnként. (másik telómon az 5 éves Cyanogenmodban lévő host file zökkenőmentesen blokkol szinte mindent ma is)
2018. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Akkor nekem miért nem akar szuperálni?

2018. júl. 7. 21:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Fingom sincs. Nekem is náthás volt először, többször leállt, aztán kisakkoztam, hogy ezeket bekapcsolva fut mindig.
2018. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


Most akkor miket kapcsolgattál?

2018. júl. 7. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Végül is minek írtam le, ha el sem olvastad? Na de majd most:


"Pipáld ezeket: notifications, keep alive, start on boot, online only, és a settings/batteryben keresd meg, ha akkukíméletre van állítva, vedd ki onnan."

2018. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!