Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jön hang a telefonból,...

Nem jön hang a telefonból, CSAK fülhallgatóval. Miért?

Figyelt kérdés

A telefon felső sávjában(bar) van egy fülhallgató/fejhallgató ikon. Ez akkor jelenik meg, ha be van dugva a jack dugó.

Ez most folyamatosan ki van jelezve.

Nem szól belőle hang, de ha bedugom a fülhallgatót akkor hirtelen szól, de csak a fülhallgatóban hallani hangot.

Abszolút nem értem ezt, valaki tudna segíteni nekem?

Köszönöm.



2018. júl. 7. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoftverhiba.

(Telefon nem lett leejtve,vagy koccantva?!

De kétlem hogy a hangszóró sérült volna.)

2018. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami kosz került a jack hüvelybe, és ettől úgy viselkedik, mintha lenne benne jack dugó. Valami vékony tűvel próbáld meg kipiszkálni, vagy vidd el szerelőhöz
2018. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató, ezért a fülhallgató küldi a hangot, nem a hangszóróra.

Ez pl. attól lehet, ha víz vagy egyéb szennyeződés került a fülhallgató csatlakozóba.


Amúgy milyen telefon?

2018. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Víz, vagy kosz.

Velem is megesett múlt héten.

Bármit csináltam vele, fél óráig lógattam, fújtam, ujrainditgattam semmi nem vált be.

Egy apró papír fecnit hajtogattam hegyesre, és a legalljáról felszivattam vele a vizet. Egyből működött utána.

2018. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!