Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 tárhelye bővíthető?...

Iphone 6 tárhelye bővíthető? 32 GB

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak kérdés hogy ki fogja neked megcsinálni.

[link]

2018. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Egy átlag felhasználónak nem igazán.

Ez van, legközelebb vegyél Androidos telefont :D

2018. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyik iphone sem bővíthető (memóriakártyával).

De erre nincs is szükség, ha van mobilneted, akkor ott az icloud.


Ha meg nincs pénzed normális mobilnetre, akkor minek vettél iphone-t?

2018. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom azért amiért mindenki:

Alma logo

Könnyebb csajozás

Menozes

Te már feljebb való vagy (hogyne)

Stb


(Ugye kivágott tok van rajta, boi? :))

2018. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkora a rajta a kivágás hogy még tok sincs rajta😱Szerintem nem kell bunkózni feltettem egy kérdést, ha nem tetszik NE válaszolj, mert nem azt írtam oda, hogy légysziveves csesztess már egy kicsit...Amugy meg ha megtehetem miért is nem lehetne iphoneom?:) Akinek nem inge ne vegye magára!;)
2018. júl. 9. 06:08
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha megvettél egy olyan terméket amely termékcsaládot +10 éve nem lehet bővíteni és ezek után megkérdezed akkor az a saját értelmi bizonyítványodat mutatja
2018. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne csodálkozz, ha ennyien letámadnak, hogy csak egy divatbzi vagy, aki ájfont vesz, mer' az mennyire menő mááá'


Megvásároltál egy (nem túl olcsó, de legalább drága) készüléket, amiről, nem hogy magáról a készülékről, de akkor még az apple termékcsaládról sincs halvány lila fingod sem!

Ne csodálkozz, hogy ha vásárláskor lusta voltál egy minimálisat olvasni, akkor most megkapod, hogy neked cask vagizásra kell a telefon...

Ez a cink, nem a faláb... mondom ezt, szintén ájfón felhasználóként.

2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
AJÁNDÉKBA kaptam ballagásomra de semmi baj:) rögtön támadni kell, ez egész magyarországra jellemző:D
2018. júl. 10. 07:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez ment ment fel afelől hogy körülbelül fél perc utánanézni.
2018. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!