Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfóliát érdemes vennem...

Pszicho88 kérdése:

Üvegfóliát érdemes vennem mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Xiaomi Redmi Note 5 telefonom.

Sima vagy üvegfóliát érdemes rá vennem.

Eddig simát vettem a régi Blackberry Z10 telómra, de 1 hónap után pár helyen levegős lett, aztán levált. Mennyivel jobb az üveg fólia? Meddig tart? Megéri a többlet árat? Köszönöm.



2018. júl. 9. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Üvegfóliát érdemes venni, 9h keménységűt, a sima fóliát nehéz buborékmentesen felrakni és nagyon kopik, nem védi a kijelzőt a kisebb ütésektől.

Azt az 1 dollárt, amennyibe egy darab kerül az eBayen, simán megéri egy edzett üveg

2018. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az üvegfólia sokkal hasznosabb mint a sima!

Egy célja van, "megvédi" a telefont az esetleges repedéstől avagy repedéstől, szemben a simával. Ez nem azt jelenti hogy örökké tart. Ha úgy látod hogy már eléggé töredezett, ajánlott lecserélni! Nem egy drága cucc (max. 4-5000-ft [ komolyabb teló esetében max. 2-3000-ft, de ez márka függő ] ). A lényeg h megvédje az esetleges törésektől, amivel elég sokat spórolsz ( már egy képernyő csere is lehet min.10-15000, komolyabb telóknál már akár 20-30000-ft_tól ). Elég jó teló az, de még egy olcsóbbnál se éri meg kockáztatni! Ajánlani tudom még a ebay-t, ha nem akarsz vagyonokat fizetni.

2018. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsi, véletlen kétszer leírtam ugyan azt. Igazából "töréstől avagy repedéstől"
2018. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Nos bemegyek majd pár helyre és megnézem E-bay- en is.

2018. júl. 9. 17:43
 5/8 A kérdező kommentje:

most igazából egy műanyag tok van rajta, amit alapból adtak hozzá.

Érdemes lecserélni?

Xiaomi Redmi Note 5 -höz nem tudom milyen tokok vannak.

Ez elég gyenguska, viszont nem rondítja a telót, de ha leejteném nem is védne semmit rajta.

2018. júl. 9. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Tokot szerintem valami ilyesmit vegyél.

Inkább nem másolom be a hosszú lintek.

Googlevel keress rá. : Für Xiaomi Redmi Note 5 Hybrid Case 2teilig Outdoor Blau Tasche Hülle


Az flip-flop tokok nem sokat érnek. A telefon általában az ember kezéből esik ki, amikor a tok nyitva van.


És tényleg ne sajnáld a pénz üvegfóliára.

2018. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az üvegfólia szerintem is jobb, könnyen fel lehet helyezni és ha leesik a telefonod nem a képernyője törik össze:)
2018. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!