Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan mobilnak aminek nem...

Egy olyan mobilnak aminek nem szedhető le a hátlapja, attól még a szerviz tud aksit cserélni ha kell?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen tud cserélni, a kérdés az, hogy megéri-e. Régen magad tudtad lepattintani a hátlapot és cserélni az aksit. Ma a szervizköltséget is bele kell kalkulálni a cserébe.
2018. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, megvan erre a módszer. Sajnos az a baj, hogy így csak szervízben tudják cserélni vagy, ha értesz hozzá, akkor te is, bár én ilyet nem vállalnék be.
2018. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik szėtszedhető, mėg ha úgy látod nem az. Persze tudni kell hol ės mivel kell nekifogni. Youtuben van videó ezekről. De ha nem vagy biztos magadban, illetve nem csak akksicsere gond van, akkor szervíz.
2018. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az iPhone 4S-ben tudtak akksit cserélni a Macximum szakemberei.
2018. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha garanciális a telefon akkor gondolom ingyen megcsinálják
2018. júl. 9. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod, hacsak az aksira nincs garancia még, és azért kell cserélni, mert idő előtt tönkrement.
2018. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még meg se vettem a telefont. Csak tervben van
2018. júl. 9. 21:59
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
Általában igen. De nem törvényszerű...
2018. júl. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!