Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan applikáció Androidra...

Van olyan applikáció Androidra, ami ezt mind (vagy majdnem mind) tudja?

Figyelt kérdés

A saját igényeimhez a leginkább alkalmazkodó GPS app-ot keresek kerékpártúrához.

Tudom, hogy számtalan hasonló kérdés van, és még több válasz ezekre, de éppen ezért akadtam el. Nem akarom mindet letöltögetni és tesztelgetni, ezért kérdezek.


Amit szeretnék:

1. offline is működjön

2. Google mapsen tervezett utat át lehessen tenni rá (esetleg Stravan lévőt)

3. lehetőség szerint adjon valamilyen hangjelzést navigálás közben (nem tudom úgy rakni a telefont, hogy lássam is a kijelzőt út közben)

4. és persze legyen mindez ingyenes (mert igényeim azok vannak! :P)


Mit javasoltok?



2018. júl. 10. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A Google maps miért nem jó?
2018. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Google Maps tudja ezeket.
2018. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És az is működik offline? Akkor lehet, hogy csak én voltam béna, hogy ezt nem tudtam belőle elővarázsolni. Hm, akkor még keresem a lehetőségeket.

Köszönöm!

2018. júl. 10. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a béna. Azon kívül a legutóbbi hosszabb úton (~2000 km) a maps és waze megevett kemény 75 megát...
2018. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Kösz, de nem csak az a gondom, hogy mennyit fogyaszt, hanem, hogy mennyi idő alatt tölt be. Nem tudom a google msps-et használni (gondolhatod, hogy próbáltam), mert csak a nagy semmi közepén lévő kék pöttyöt látom tíz percig. És amúgy is egyszerűbbnek tűnt valami offline megoldást keresni, mint minden más alkalmazásnál ki-be kapcsolgatni az adatátvitelt, hogy ne merüljön a telefon olyan gyorsan.
2018. júl. 10. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Here we go! működik offline csak le kell tölteni hozzá a térképeket.
2018. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Az offline Google maps-szel az volt a gondom, hogy a gépen előre mentett helyeket (pl. szállás, látnivaló stb.) nem jeleníti meg offline módban, és hogy "csak" olyan utakon visz, ahol autóval is lehet közlekedni.

Utóbbira nem találtam megoldást, de a helyek mentését megoldottam. Igaz kicsit bonyolult, de kipróbáltam, és működik.

(Erre azért volt szükségem, mert nem minden mentett helynek van pontos címe vagy neve.)

Az adott pontok koordinátáit a telefonkönyvbe kell menteni. Új névjegyként, amihez nem telefonszámot, hanem címet kel megadni; ide kell átmásolni a koordinátákat. Innentől kezdve az adott névjegyre bökve offline módban is kérhető a térképen a navigáció. Nem a legtökéletesebb, de a semminél azért jobb.

2018. júl. 11. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Locus Map nevű appot használom túrázni. kml és gpx fájlokat lehet importálni és exportálni, tud navigálni, útvonalat rögzít, az első három offline térkép ingyenes (Németországban élek, de emlékeim szerint Magyarország egy térképnek számít).
2018. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Köszönöm! A válaszodat csak a túra után olvastam, de nekem is a Locus lett a befutó. Nem csak az útvonalakat, hanem a Google mapsen előre rögzített pontokat is tudtam importálni.

Első két napban ugyan eléggé megszívatott, amíg rájöttem, milyen paraméterekkel kell elindítani a navigációt (eleinte akkor is földúton akart vinni, ha az kitérő volt a rögzített, műúton haladó nyomvonalhoz képest), de azért elég jó szolgálatot tett.

Csak néha keverte a jobb és bal irányokat, amikor hang alapján navigáltattam magam (tehát nem láttam a kijelzőt), de aztán visított, ha rossz felé mentem. Ilyenkor rápillantottam a kijelzőre, és betájoltam magam.

Lényegében ingyenesen a hibái ellenére nagyjából azt adta, amire szükségem volt, úgyhogy legközelebbi alkalommal is telepítve lesz a telefonon.

2018. júl. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!