Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik 5 applikációt tetted...

Melyik 5 applikációt tetted fel a mobilodra, ami számodra fontos volt és azok mit tudnak?

Figyelt kérdés

Ha akarod, külön leírhatod az 5 magánhasználatra letöltött app-ot és az 5 munkával összefüggő applikációt.


De olyan legyen, amit rendszeresen használsz is, tehát hasznosnak tartod!


Ötleteket keresek, hogyan tudnám, még okosabbá tenni a mobilom.



2018. júl. 9. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem fontossági sorrendben:


Pizza.hu - éterendelésre használom, jobban szeretem, mint a Netpincért.

Angol-magyar és német-magyar szótárak - mindig jól jön

PDF-olvasó - jegyeknek, könyveknek, dokumentumoknak

HBO GO és Netflix

Híralkalmazások (pl HVG, Index)


Ezek mellett főként social media appokat és a böngészőt használom. Zenére Spotify.

2018. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Az alap appokat hagyjuk úgy mint böngėsző, kamera, face blabla...

Azon felül snapseed kėpszerkesztő, x plore fájlkezelő, office appok a Microsofttól, ondrive, yatzi ultimate játėk, nova launcher, Newtification hírolvasó. Ami fizetős abból a prėmium van minden esetben. Ezek napi szinten használtak. Egyėb szerkesztők pl autodesk ritkábban.

2018. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem 5, és nem is fontossági sorrendben, mindegyik ugyanolyan fontos nekem.

BKK Futár, lehet vele Pesten útvonalat tervezni és menetrendeket nézni

Google Fordító, szövegeket lehet vele fordítani

Horizon Go, UPC-s ügyfélként bármikor tudok TV-t nézni.

iGO, szerintem a legjobb navi.

Samsung Internet, a (számomra) legjobban használható internetböngésző + Adblock Plus bővítmény hozzá, ami blokkolja a hirdetéseket.

Menetrendek.hu, távolsági busz- és vonatmenetrend.

NetPincér, lehet vele kaját rendelni elég sok helyről.

NoRoot Tűzfal, azoknak az alkalmazásoknak le tudom tiltani az internet-hozzáférését, amik csak reklám letöltésére használják azt (pl. játékok).

OGYoutube, Youtube hirdetések nélkül, de hasznos funkciókkal (videó letöltése, zárolt képernyőn való zenehallgatás, stb...)

TinyScanner Pro, a telefonod kamerájával tudsz bármilyen dokumentumot "szkennelni", és utána lementeni PDF-be.

Traffi Hunter, mutatja a traffikat és a forgalom gyorsaságát az egész országban.

Vonatinfó, lehet vele MÁV menetrendet nézni és a késéseket is mutatja.

WPS Office, szerintem a leghasznosabb Office alkalmazás Androidra.

2018. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

1. adobe pdf reader

2. instagram

3. index.hu

4. origo.hu

5. hvg.hu

2018. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
BKK futár, utazáshoz Pesten. Google Maps utazáshoz bárhol. Locus map túrázáshoz. Időjárás app, meg 1-2 gyorskajás-kuponos app.
2018. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
82%

Opera mini - böngésző, ha nagyon spórolni akarok az adattal, vagy sima opera mert van benne éjszakai mód meg reklámblokkoló.


uTorrent - torrent letöltéshez


musicmatch - ez annyit csinál hogy kiírja a zenék szövegét, néha még le is fordítja (ha valaki csinált a zenéhez fordítást)


poweramp - legjobb zene lejátszó de fizetős

2018. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tök zsír, köszönöm! Máris kaptam jó ötleteket, amiket használnék én is szívesen.



A Google Translate helyett én a Voice translator 2017-et raktam fel, mert az beszédet is felismer (de be is lehet írni akármilyen szöveget), s azt vettem észre, hogy jobban fordít, mint a Google.


Engem a Waze navigál, s jelzi a trafikat is egyben. (Amúgy ez nekem fontos, hogy ne legyen mindenre külön app, ha több mindent meg lehet oldani egy app-ban, azt szeretem!)



Kérdés:

A NoRoot Tűzfalat hogy kell beállítani? (Kell nekem a VPN kapcsolat pl.?)

2018. júl. 9. 17:54
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

"helyi, környéki utazástervező (olyan mint a bkk futár).


Watsapp. / szerintem nem kell bemutatni. :)



Spotify, (bár most 3 hónapig tesztelni fogom a youtube premiumot) / "óccsó" zenehalgatás


google chrome (igaz ez alapból rajta van) / Böngésző


Gmail (szintén alapból rajta van ) / Email kliens


Na az alap programokkal csak sikerült egy 5-ös listát csinálnom. :D

2018. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A NoRoot tűzfal VPN kapcsolattal működik, hiszen ezért nem kell hozzá root. Ez talán egy minimálisat lassíthatja a neted, de szerintem "emberileg" nem érzékelhető, plusz az akkud is jobban merül tőle (nekem ez 5-10%-ot jelent Galaxy S7-en)
2018. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem öt, nem sorrendben, de fontosak és használom ezeket:



Blokada - reklámblokkoló, root nélkül szerintem a legjobb


3cToolbox Pro - multifunkciós app korábbi verziója, sok funkcióját használom.


Wifi manager (org.kman.wifimanager) korábbi verzió - wifi kezelés kicsit profibb módon.


Wifi analytics (com.netgear.wifianalytics) - környező wifi -k felderítése helyhozzáférés nélkül.


Pingtools - hálózat diagnosztika, wifi tolvaj kereső...


Szuper backup - sms, hívásnapló, telefonkönyv biztonsági mentés (és adatmódosítás sms -ben, hívásnaplóban hozzáértéssel)


E-on ügyfélszolgálat - (szerintem nem kell bemutatni)


Telekom - (szerintem nem kell bemutatni)


Sd maid pro - nagytakarításhoz (appok és rendszer szemetének törlésére használom)


TotalCommander - fájl kezelő, számos pluginját is használom.


Dolphin (régebbi verzió) - böngésző, saját lejátszót használ több médiához, képes média átadásra


ADM - letöltéskezelő, képes külső app által küldött stream -et letölteni (média fogadás útján)


Külön tűzfal app nincs, a rendszer tudja amit kell.


Mi fit - A fitness karkötőmhöz gyártó által készített app.


Mi Band Master - A karkötőhöz app, ami sok extrát tud, ezt megvásároltam.


Ogyoutube - korábban bemutatták


Az integrált e-mail klien (nem a gmail) - levelezés

Outtlook - úgyszintén levelezés


G-mail - parlagon hever (nem használom)


Digi clock widget - testreszabható óra widget


Colornote - jegyzetelős app, backup/jelszó lehetőséggel


Activity launcher - alkalmazások aktivitás alapú indítása, ehhez (speciális) parancsikonok létrehozása (utóbbira használom)


Eset mobile security - vírusirtó (telepítés előtti apk ellenőrzésre használom


Snspseed - már bemutatták


Open camera - fotózás/videózás


Flickr - Hazánkban méltatlanúl ismeretlen képmegosztó/kép tároló és egyfajta közösségi platform (képtárolásra használom, időnként ismerősöknek töltök fel képeket)


Van még pár, de azokat ritkábban használom, illetve meglennék nélkülük szükség esetén.

2018. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!