Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont ami nem...

Vettem egy telefont ami nem tetszik de egy 2 hónapja van meg de a telefont részletre vettem meg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

az eladók nagyon kedvesek voltak és garanciát is adtak+kötöttem rá 7000 ft értékben biztosítást.

azt mondták ha telefonnal valami van vigyem be.



#telefon #umidgi cristal
2018. júl. 10. 22:56
 1/3 anonim válasza:
97%
Az hogy két hónap múlva kitalálod hogy nem tetszik, az nem ők a visszavételre. Akkor mindenki cserélgetne mindent kéthavonta. Add el.
2018. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifizetted az utolsó részletet is, fogod és eladod. Majd veszel olyat ami tetszik.


Legközelebb előre gondolkozol.

2018. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"kötöttem rá 7000 ft értékben biztosítást."

Ha arra gondolsz hogy tönkreteszed és a biztosítás majd fizet, előbb alaposan olvasd át a biztosítási feltételeket. Könnyen lepattint a biztosító ha nem figyelsz.

2018. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!