Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobilt szeretnék, de...

Új mobilt szeretnék, de eléggé elveszettnek érzem magam. Van pár paraméter, ami fontos nekem, tudnátok ajánlani telefonokat?

Figyelt kérdés

Szempontok:

-lehetőleg elől/ oldalt legyen biometrikus érzékelő (ujjlenyomatolvasó)

-középkategóriás telefont keresek, max 60E körülig

-5"- nél jó lenne ha nem lenne nagyobb


Samsunggal kapcsolatban vannak ellenérzéseim, de meggyőzhető vagyok, ha van valami említésre méltó, és tényleg jó.



2018. júl. 11. 00:17
 1/9 anonim válasza:
41%
Szia! Huawei p9 lite telefont tudom ajánlani. Igaz az ujjlenyomat olvasó hátul van, de abszolút meg lehet szokni és nekem pár nap alatt teljesen "beállt" rá az ujjam. Annyira már nem drága 2016-os darab. Illetve az én telefonom: a 2017es változat picit többet tud és gyorsabb de drágább. Én imádom teljesen jó telefon ! Remélem tudtam segíteni!
2018. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Redmi 4x. Igaz az ujjlenyomatolvasó hàtul van. De bőven belefėr a keretbe. Jó telefon.
2018. júl. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Xiaomi Redmi 5A, 50E Ft körüli áron kapható Magyarországon az egyik, műszaki üzletlánc polcain.

2018. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Xaomi,Vernee,Miezu(eustock) mind jó választás

👍📱

2018. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Eustock. Itt találsz megfelelőt.
2018. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előlapi ujjlenyomat felismerés elég új

20180110_vivo_elso_kijelzo_ala_tett_ujjlenyomatolvasos_okostelefon

Vivo márka,ha jól látom az árukereső szerint csak 3 'Vivó' tipust forgalmaznak magyarországon

2018. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előlapi ujjlenyomatolvasós sok van. A vivo az az ėrintőpanelbe(alá) integrált. Ez új, igen. De olyan ami a kijelző alatt keretben van, olyan sok van.
2018. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ajánlanám a Meizu M6-ot, de az 5.2"-es. Ha ennyi belefér, akkor azt javaslom, ha nem, akkor a Xiaomik között nézelődj!
2018. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Sony xperia X van, 5" es oldalt van az ujjlenyomatolvasoja. Ez mar egy regebbi telefon, de az újabb modellek is hasonloak. Teljesen meg vagyok vele elegedve, pedig hasznaltan vettem.
2018. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!