Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? Melyiknek a legjobb a kamerája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanság melyik telefonnak jó a kamerája. Lehetőleg olyan 150 ezerig. Jobban szeretem a samsungot, mint a többit.

Azt olvastam, hogy az új s9 nem nagyon éri meg az árát.

kb olyan kamerája van mint az s7 edge-nek. Igaz ez?

Melyiknek a legjobb az ár-érték aránya?


Most egy fapados 2016-os j3-at használok. Eddig nem nagyon fényképezgettem, de most rákaptam, ezért szeretnék valami értelmeset venni.


Gondolom már sokkal jobb kamerák vannak mint a j3-asnak, tehát megéri venni egyet,ugye?



2018. júl. 11. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

150.000 körül?


1. Samsung s8

2. Samsung s7 edge.

3. Iphone 7.

2018. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A huawei telóinak is király kamerái vannak, vagy p20 liteot vegyél, vagy p10et, esetleg mate 10es még a jó, ha találsz jó áron. Ha többet is költenél rá akkor a rendes p20 lesz az abszolút favorit. Szerintem hozza a samsung és iphone szintet lazán.
2018. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha videót is szeretnél csinálni, nem csak fotót, akkor nem lesz jó választás a Huawei.

Én az S8-at javaslom.

2018. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És az s9-nek mennyire jobb a kamerája.

Olvastam, hogy az s9+ban van már valami extra is.

2018. júl. 12. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!