Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 7-et venni,...

Megéri még iPhone 7-et venni, vagy vegyek inkább 8-at?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni az 5S-emet egy újabb modellre. Igazából mindkét telefonra van keretem, viszont abban már nem vagyok biztos, hogy megéri a két telefon között az az 50 ezer Ft különbség, úgy, hogy a 8 tulajdonképpen a 7 ráncfelvarrott változata, emellett pedig nagy valószínűséggel a 7 is támogatott lesz még évekig. Ti mit gondoltok?

A kérdésemre normális válaszokat várok, nem olyanokat, hogy "hülye iPhone-os" és "miért nem Androidot veszel".



2018. júl. 11. 23:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%

Jo kerdes...

A 8 nagyon el van tunve,szinte soha semmit nem hallani rola ,szoval nem gondolom,hogy nagyon nagy szam lenne...

A 7nek anno nagy hangja volt,viszont ha telik 8-ra is nem vennek 7et ,mar csak azert sem mert a 8 ujabb,logikusan gondolva tovabb lesz tamogatva...

2018. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, ha 20 ezer Ft különbség lenne köztük, akkor szó nélkül a 8-at venném. Viszont így nem tudom, hogy megéri-e, főleg, hogy kb 4 évre tervezek telefont, amit meg a 7 is simán kihúz...
2018. júl. 12. 08:53
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A 8-nak jobb a kamerája és 2 évvel tovább lesz rá támogatás. Ha ez fontos neked, akkor vedd a 8-ast.
2018. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Valójában a 8 is baromi jó visszajelzéseket kapott, és állítólag nagyon fogy, csak az x mellett nem jut neki annyi fény.

Én annak idején 4-ről váltottam 6s-re, és a mai napig teljesen jól kijövünk, pedig szeretem ha viszonylaf friss készülékeim vannak.

Ezalól mondjuk pont a telefon a kivétel így belegondolva, de általában tényleg így van. Csak a telefonnál megfogadtam, hogy minimum 2 évig nem cserélem, ez most járt le.

A lényeg, hogy 5s-ről váltva, figyelembe véve, hogy még a 6s is teljesen jó, én inkább a hetest javaslom, ha az ár/érték arány fontosabb.

Egyszerűen logikusabb, annyit nem ad hozzá, amennyivel megérné 50+-t fizetni.

És lehet, nem lesz addig támogatva, de ha ennyivel olcsóbban veszed akkor is megéri.

2018. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy s8
2018. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A kettő (egyelőre) gyakorlatilag ugyanaz. Azért mondom, hogy egyelőre, mert ki tudja, mit lehet kihozni az A11 „bionic” funkciókból, egyelőre sokat nem mutatott senki. Kamera tök ugyanaz (a vaku kicsit más), a kijelző valamivel talán jobb, és az üveg hátlap design-ban - szubjektív - szebb. Hogy ez ér-e 50e-et, azt nem tudom. Nekem nem ért.
2018. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha négy évre veszel, akkor ne sajnáld azt a plusz 50 ezret, mert megtérül. Nem kell hamarabb cserélni. A 7-es 2016-ban jelent meg. Valószínüleg még 2-3 iOS rendszert támogat, és aztán többet nem. Ellenben a 8 egy évvel később jött ki, annyival tovább is lesz támogatott. A procia pedig még ha nem is érződik jobbnak, ki tudja a késsőbbi frissítések mit hoznak ki belőle.
2018. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vedd az X-et mert tudod apple bácsi úgyis belassítja a telefonjait, az iPhone 7 már megkapta ami jár, nem is jó használni. iPhone 8 még jó, de én az X-et venném hátha még lehet használni egy évig fél milkáért. Mondjuk az már most is szaggat a hardver miatt. Oh kit érdekel hát ott van rajta az alma logo semmi baj annyi a lényeg nem ? De!
2018. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Direkt írtam, hogy Apple-fikázók ne írjanak, de úgy tűnik, egyeseknek nehéz a felfogásuk.

A normálisaknak pedig köszönöm a válaszokat. Még átgondolom, de szerintem végül a 8-at fogom venni.

2018. júl. 15. 15:37
 10/29 anonim ***** válasza:
#9 - Milyen jogon mondod meg ,hogy ki mit irhat? Az oldal szabalyzataban benne van ,hogy jogunk van a velemenynyilvanitashoz,szoval orulu hogy nem tiltanak ki amiert a szabaly betartasat akarod izlesed szerint kontrollalni.
2018. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!