Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smartshop-ból megéri iPhone-t...

Smartshop-ból megéri iPhone-t venni?

Figyelt kérdés
iPhone 6s Plust szeretnék venni, de utánanéztem a boltnak és szerintem annyira nem megbízható. Szerintetek? [link]
2018. júl. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd innen

[link]

En toluk vettem a telom s8+.

2018. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló tanácsát ne fogadd meg, az 1mobil ki tudja honnan szerzi be a telefonokat, de hogy nem európai modellek az iphoneok, az biztos. Külföldi töltővel érkeznek egy gagyi 100ftos átalakítóval. Az ilyen gsm boltoknál félő az is, hogy nem kapsz hozzá felhasználható garanciát, nem a termékkel van általában baj, hanem ha gariztatni kell akkor a garanciával.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Én a stylebolt.hu oldalról rendeltem a telefonom, teljesen meg vagyok az oldallal elégedve, nagyon rendesek az eladók. Igaz itt drágábbak a telefonok, de megbízható legalább, és még így is kicsivel olcsóbb mint pl egy istyleba.

2018. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. Valaszlo

Ha nem tudod hogy mirol beszelek milyen boltrol akkor miert mondod hogy ne fogadja meg?

En toluk vettem a telom es tokeletes eredeti minden etedit gyari tartozekaval original dobozban kaptam bontatlanul.

2018. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél szifont
2018. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja es a garanciarol annyit hogy az elso telo amit kuldtek kijelzo hibas volt szoltam nekik es szo nelkul kicsereltek 1 masikra
2018. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 ezzel nem az a baj, hogy nem eredeti telefont kapsz, hanem az, hogy az összes iphone az 1mobil oldalról nem eu szabványos töltővel érkezik, és én egy ilyen telefont biztos nem töltenék egy eredetét sem tudni átalakítóval. Én nem vennék ilyen gsm boltoktól telefont, szürkeimportos az összes készülék + nem európai modellek (legalábbis az iphoneok nem). A bolti garancia meg a gyári garancia 2 külön dolog, egy 50ezer forinttal olcsóbb (csak példa) telefont nem hinném hogy megkapsz gyári garanciával, iphoneok esetében az az 1év világgarancia viszont él az aktiválástól kezdve. Mindenki máshogy van ezzel a gsm dologgal, én nem vennék ilyen oldalakról teljes bizalommal telefont.
2018. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én onnan vettem a Huawei telefonom májusban, teljesen rendben volt, mondjuk én személyes utánvéttel vettem, de pár nappal a rendelés után mehettem érte, rendesek voltak a boltban, a telo is rendben van, van rá két év gari, és ráadásul 10-20 ezerrel olcsóbb is volt itt, mint máshol.
2018. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!