Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott telefont használhato...

Tele kérdése:

Letiltott telefont használhatok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég bedöglött a telefonom,ezért a sim kártyám át tettem egy régi telefonba,ami nagyon gagyi,régi még a kamerája sem jó.Viszont most nincs annyi pénzem,hogy vegyek egy teljesen új telefon,ezért nézegettem a jofogáson telefonokat.Találtam egy faca telefont,amivel az a gond,hogy levan tiltva.Viszont nekem játékra,tényképezésre,zene hallgatásra kéne.Szerintetek ha megvenném,és használnám igy,nekem lehetne belőle valami bajom,ha mondjuk tartozás miatt tiltották le?Csak ugye biztosra azt se tudom,hogy mi miatt tiltották le.


2018. júl. 12. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább egy olcsóbb,de újat javaslok....

Biztossabb.

Fél-1 évet kihúz,lehet spórolni.

Eustock?

2018. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Edigital?

Alcatel X1 ~27 ezer,"ha márka"...

2018. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tartozás miatt tiltották le, abból neked nem lesz bajod. Ha lopás miatt, abból annál inkább. Szóval ez lutri, az meg, hogy el tudod-e később adni annyiért, amennyiért vetted, végképp bizonytalan.
2018. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mind1,találtam jofogáson egy huaweit,ideiglenesen az is jó lessz.Autóra gyüjtök,ezért nem szeretnék sokat költeni egy telefonra,meg csak zenehallgatásra,telefonálásra meg néha játszani használnám,és ezekre jó ez a régi LG is,viszont azért szeretnék kicsit fiatalabb telefont,ez már vagy 5éves.
2018. júl. 12. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy lopott, semmiképp se vedd meg.
2018. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!