Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én feltoltőkartyas vagyok, ma...

Én feltoltőkartyas vagyok, ma semmit nem csináltam a telefonomon erre jön egy sms-es hogy majdnem 300 forintal kevesebb az egyenlegem, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Telefonálni nem telefonaltam. Mobilnetem nincs. Nem kapcsolódott be véletlenül a mobiladatforgalom azt is megnéztem. Mi lehetett az oka?? Lehetséges hogy azért mert kevesett telefonalok es sok pénz összegyűlt a kártyámon ezért a szolgáltató szed le az egyenlegemről pénzt csak úgy??

2018. júl. 12. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem szedhet le. Hívd fel az ügyfelest! Kėrdezd meg, nėzzen rá a rendszerben... Anno mikor mėg az ėrintőkijelzős telefonok sem lėteztek (adatforgalom igen de arany áron) nekem is volt olyan, hogy nem telefonáltam,sms se ment (net se) az egyenleglekėrės ingyenes volt. Nėha ránėztem ės gyanus lett hogy el el tűnik nėmi pėnz... 100 ft 60 ft. 3 eset után reggel este lekėrtem az egyenleget. Közte nem használtam a telefont. Eltűnt 100 ft. Felhívtam őket makogtak csak hogy nem lát semmit szó szót követett. Nyilván mondtam nekik hogy nagyon nem ok ez stb :) azóta sok ėveltelt ės soha 1 ft se tűnt el.
2018. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!