Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-re olyan zeneletöltőt...

IPhone 7-re olyan zeneletöltőt keresnék amin internet nélkül is tudok zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az iphone a "gazdagabb" réteget célozza/célozta meg,nekik meg 1$ nem sok 1 zenéért. Ha appstoreban találsz is ilyet akkor sem lesz hosszútávú dolog ,mert pár hét/hónap után eltüntetik őket. Böngészőből meg ugye nem tudsz letöltögetni.
2018. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Letöltöd valahonnan, ahol fenn van a zene (sajnos az oldal szabályzata tiltja, hogy ilyen oldalt írjak), telepíted a gépedre az iTunes-t, majd azzal át tudod rá másolni.

Eszembe sem jutna mobillal zenét letölteni.

2018. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Annyit tennek hozza,hogy ha letoltod a zenet miert kene hozza internet?😅

A kerdezo egyebkent telefonra keres programot szoval lehet ,hogy nincs szamitogepe (ahogy a mai fiatalok egy reszenek) mivel telefonon is megoldhato a legtobb dolog ,amit gepen szokas csinalni (email,facebook stb)

2018. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha nincs neki akkor így járt
2018. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nineball válasza:
100%
nekem iPhone 6om van és a BooM nevű alkalmazást használom. Csak a letöltéshez kell net utána megy siman net nélkül is a zene. a logója meg egy ilyen pirosas alapon egy fehér hangjegy
2018. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A beépített zene alkalmazással letoltod a zenét majd offline hallgatod. Hol a probléma?
2018. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A beépitett csak 3honapig ingyenes
2018. júl. 15. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Ezert nem jo ,ha a szuleid penzen vagy meno...

Megveszik neked a telefont reszletre ,de arra nem adnak penzt ,hogy zenet is vasarolj:D menj el nyarimunkazni vagy fogadd el ,hogy semmi sincs ingyen. Egyebkent az a masik dolog,hogy ha vesznek iphone 7et akkor borzaszto nagy koltseg lehet a korlatlan net😅 akkor nem lenne feltetel hogy net nelkul is menjen a zene.

Sose ertettem az ilyeneket... Akiknek olcso telefonjuk van sose sirnak,hogy "eznincs,aznincs" mert megelegszenek azzal amijuk van,de az iphoneosok allandoan panaszkodnak😅 ez valoszinu azert van mert az iphoneos fiataloknak altalaban a szulei veszik a telefont es nem erzik az arat ,de az olcsobb telefonnal rendelkezok osszesporoljak ra ,es tudjak,hogy mennyi is az a +par ezer forint havonta (amit te zenere akarsz kolteni). En 13evesen vettem az elso telefonom ,osszesporolt penzbol alig 20.000Ft volt. Utana honapokig szarul ereztem magam,hogy szorakozasi celra ennyit kiadtam (akkor ez nagyobb penznek szamitott ,es volt masik telefonom ,de az CSAK telefonalasra volt jo) ...

Akkor gondoljatok bele ,hogy a szuleiteknek az a par szaz ezer forint mennyit szamit. Lehet ,hogy 1havi fizujuk arra megy el (ha reszletre is veszik) ,hogy nektek legyen telefon

2018. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A beépített zene app ingyenes. Az Apple music... Na az fizetős. De a kérdés nem ez volt.

Egyébként meg: húdenagyondrágaazelőfizetés, mindent csak ingyen.

2018. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sporolt penz volt nekem is nyugodj meg
2018. júl. 15. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!