Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vásárlás előtt állok,...

Mobil vásárlás előtt állok, mi legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy A5 16 van nekem, már 2 éves és elég optimalizálatlan teló volt amúgy is, úgyhogy lassan lecserélném.

Mindenképp kellene az nfc mobil fizetéshez, dlna okos tv-hez és legalább egy cseppállóság, mert mindig félek a szakadó esőben, hogy "jajj a telefon be ne ázzon".

100 alatt nem igen van ahogy én néztem, legalábbis jó ár érték arányú.

Vagy esetleg egy a fentiek sztorno (nem kell vízállóság stb.) és 100 alatt a legjobb ár érték arányú telefon, vagy 50 körül is akár. :D Lehet kicsit zavaros, csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem kell feltétlenül kimaxolni az árat.

Köszi a segítséget.



2018. júl. 13. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Xiaomi redmi sorozata bejön. Strapa telefonnak tökéletes. Kell neki egy tok, így én másfél éve heti 3-4 alkalommal ejtem/verem le gond nélkül. 50 körül már előfordul.
2018. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miezu vagy Vernee.Eustock


[link]


[link]


Vagy


[link]


Gyors,korrekt kiszállitás.


Telefon ár/tudás korrekt👍


Kijelző/aksi príma



Ha a 'márka' számit


Alcatel X1 az edigitalnal ~27 ezer

2018. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebbben az ár kategóriában tényleg Xiaomi a nyerő, viszont nincs nfc.

Honorok közt nézz szét, bár dnla ban nem vagyok biztos.

2018. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nokia 6 (6.1), tudja a DLNA-t és NFC is van benne.

Esetleg teszel egy kicsit még félre és ott van a Honor 9, amiben már infra is akad.

Csepp/vízállóság: veszel hozzá egy tokot, vagy fóliáztatod, amivel már meg is van.

Mást nem tudok mondani.

2018. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!